Tak bawił się Łukasz Mejza. Śpiewa niczym Ryszard Riedel. Co za głos! [WIDEO]

2021-12-03 8:52
Łukasz Mejza
Autor: EAST NEWS Łukasz Mejza

Wiceminister sportu Łukasz Mejza ( 30 l.) nie ma ostatnio najlepszej passy. Do opinii publicznej przedostały się informacje o interesach, które podważają jego wiarygodność. Dziennikarze Wirtualnej Polski zarzucają Mejzie m.in. założenie w przeszłości firmy, która miała się specjalizować w leczeniu nieuleczalnie chorych dzieci. Polityk miał rzekomo osobiście przekonywać opiekunów i rodziców najmłodszych do skorzystania z oferty firmy. Metody proponowane przez firmę są jednak uznawane za niesprawdzone i niebezpieczne. Jednak nie zawsze sytuacja Mejzy była tak poważna. Był okres, gdy Mejza zamiast uciekać przed dziennikarzami, występował przed ludźmi... śpiewając.

Życie nie zawsze jest usłane różami. Przekonał się o tym wiceminister sportu Łukasz Mejza ( 30 l.), który z przytupem wkroczył do Sejmu. Mimo że media rozpisują się o różnych występkach Łukasza Mejzy, on sam stara się trzymać na uboczu. Ucieka przed dziennikarzami chcącymi zadać mu kilka pytań na temat doniesień medialnych reporterów WP. Jednak nie zawsze tak było. Na nagraniu z 2018 roku Łukasz Mejza śpiewa piosenkę słynnego zespołu Dżem pt. "Wehikuł Czasu". Mejza jest niczym śp. Ryszard Riedel Mejza - tak bardzo próbuje upodobnić się do nieżyjącego wokalisty. 

"Pamiętam dobrze ideał swój. Marzeniami żyłem jak król. Siódma rano to dla mnie noc. Pracować nie chciałem, włóczyłem się. Za to do puszki zamykano mnie. Za to zwykle zamykano mnie. Po knajpach grywałem za piwko i chleb. Na szyciu bluesa - tak mijał mi dzień. Tylko nocą do klubu Puls. Dżem Session do rana, tam królował blues. To już minęło, ten klimat, ten luz. Wspaniali ludzie nie powrócą, nie powrócą już(..)" - brzmiał fragment utworu w interpretacji Mejzy, który polityk wykonał w całości. Po zakończeniu występu Mejza usłyszał oklaski i podziękował zebranej pod sceną publiczności, która żywo reagowała na występ Mejzy na zielonogórskiej scenie. 

Super Raport 02.12 (Goście: Sebastian Kaleta - wiceminister sprawiedliwości, SP oraz Tomasz Trela - Nowa Lewica) Sedno Sprawy: Borys Budka
Sonda
Czy Łukasz Mejza potrafi śpiewać?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE