Tak Jolanta Kwaśniewska wyglądała przed laty, pamiętacie? Aż trudno uwierzyć, jaką miała fryzurę [Zdjęcia]

2021-05-15 6:30 Sara Osiecka
Jolanta Kwaśniewska
Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS Jolanta Kwaśniewska, 2016r.

Jolanta Kwaśniewska jest dziś niekwestionowaną ikoną stylu. Zawsze elegancka i skromna, uczesana i umalowana zachwyca swoim wyglądem. Dobrze wie, w czym dobrze wygląda – ciężko znaleźć choć jedną jej modową wpadkę. Dla wielu Polaków, mimo że minęło już wiele lat, nadal Jolanta Kwaśniewska nadal pozostaje najlepszą pierwszą damą. Pamiętacie, jak wyglądała lata temu? Miała zupełnie inną fryzurę. Zdaniem wielu była zjawiskowo piękna.

Jolanta Kwaśniewska nie była zadowolona  z tego, że oczy wszystkich zawsze są skierowane na pierwszą damę. Nie lubiła formalnego stylu. Aż trudno uwierzyć, bowiem od samego początku pokazywała, że wie, jak wyglądać świetnie w każdych okolicznościach. - Zawsze byłam nieszczęśliwa, że prezydentowa tak bardzo jest obserwowana, że ja muszę się ciągle ubierać, że w tych mundurkach spędziłam 10 lat. Ubierałam się wbrew sobie, ponieważ tak naprawdę te kostiumiki, sukienusie takie, to nie jest to, co kocham, bo ja dobrze się czuję w takiej sportowej elegancji, ja lubię z takim zadziorem się bardziej ubrać i czasem tak się ubieram – mówiła w wywiadzie z Galą. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego uważa też, ze wiek nie powinien ograniczać kobiet, a każda powinna nosić to, w czym czuje się dobrze bez względu na to, ile ma lat.

Nie przegap: Wydała się wysokość emerytury Jolanty Kwaśniewskiej. Kwota zwala z nóg

- Protestuje ciągle przeciwko temu, żeby kobiety w pewnym wieku nie miały możliwości ubierania się w sposób taki bardzo modny, ponieważ spotykam takie kobiety na całym świecie i naprawdę mamy prawo do tego, żeby dokładnie tak się ubierać jak nam w duszy gra – przyznała w tym samym wywiadzie. Urodę, jak i wyczucie stylu, przekazała swojej córce, Aleksandrze Kwaśniewskiej, która jak mama zachwyca swoim wyglądem.

Jolanta Kwaśniewska kiedyś

Dziś Jolanta Kwaśniewska może nosić to, na co ma ochotę. Mimo to ciężko spotkać ją ubraną niedbale czy bez makijażu. Pierwsza dama nadal dba, by wyglądać nieskazitelnie i trzeba przyznać, ze wychodzi jej to świetnie. Pamiętacie ją z okresu, gdy trwała prezydentura jej męża? Od tamtej pory bardzo się zmieniła – przede wszystkim zmieniła uczesanie i sposób, w jaki się maluje. Sprawdźcie, jak kiedyś wyglądała, w naszej galerii.

Zobacz: Jolanta Kwaśniewska ujawniła intymny sekret swojego małżeństwa. Tylko pozazdrościć!

Tak wygląda miłość Kwaśniewskich
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze