Tak NIEZWYKLE elegancka Agata Duda obchodzi Dzień Babci [ZOBACZ]

2020-01-23 13:17 Paula
Agata Duda
Autor: Bartosz Krupa/EAST NEWS Agata Duda

To było piękne wydarzenie. Do Koła, miejscowości położonej w województwie wielkopolskim, do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Świętego Mikołaja na obchody dnia Babci i Dziadka przyjechała Agata Duda. Pierwsza dama została wyjątkowo przyjęta przez podopiecznych ośrodka, którzy ładnie przyszykowali się na jej przyjazd.

Agata Duda nie zwalnia tempa. Cały czas działa, przyjmuje gości, tak jak choćby małą Marysię z Jarocina albo sama jeździ w różne miejsca, by spotkać się z dziećmi i młodzieżą. Ostatni została zaproszona na obchody Dnia Babci i Dnia Dziadka do Koła, w którym mieści się Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczego im. Świętego Mikołaja, pod którego skrzydłami jest ponad 40 dzieci i młodzież z niepełnosprawnością intelektualną. Została tam niezwykle ciepło przyjęta przez podopiecznych ośrodka, którzy wystawili piękne przedstawienie. Agata Duda była poruszona: -  Jesteście wyrozumiałymi, ciepłymi słuchaczami, pocieszycielami i otaczacie swoje wnuki niezwykłą miłością i ciepłem, oddając im swoje serca - mówiła pierwsza dama do zebranych na sali babć i dziadków. -  Po radości goszczącej na twarzach dzieci, babć, dziadków, rodziców i wychowawców widać, że stanowią Państwo wspaniałą wspólnotę, wspaniałą społeczność - chwaliła zachwycona pierwsza dama. 

Agata Duda na ten specjalny dzień wybrała niezwykle elegancką stylizację. Postawiła na granatową sukienkę o prostym kroju, którą ozdobiła kwadratową, kolorową broszką. Do sukienki dobrała buty w mocnym, fioletowym kolorze. Wyglądała gustownie i z klasą. Pani prezydentowa to zdecydowanie prawdziwa ikona stylu. 

Agata Duda
Autor: KPRP/Grzegorz Jakubowski
Najnowsze