Wałęsa pokazał zdjęcie obiadu. ZANIEPOKOJENI fani alarmują!

2020-08-14 20:31 Paula
Lech Wałęsa, Danuta Wałęsa
Autor: Wojciech Stróżyk/REPORTER Lech Wałęsa, Danuta Wałęsa

Lech Wałęsa wyjechał w piękne miejsce, by przebadać się od stóp do głów i poddać się zabiegom zdrowotnym. Wybrał uzdrowisko w Inowrocławiu. Tam spędzał czas w grocie solnej, na krioterapii, spacerach. Pokazywał też, czym jest karmiony. Zdjęciem piątkowego obiadu Wałęsa zaniepokoił swoich wiernych fanów. - Faktycznie - zabrzmiało masakrycznie - skomentował jeden z nich.

Zdrowie jest najważniejsze, wie o tym i pamięta też Lech Wałęsa. Legendarny lider Solidarności  nie jest już młodzieniaszkiem, dlatego pilnuje, by dbać o formę. W tym tygodniu Wałęsa wybrał się do Inowrocławia, by zadbać o siebie i  zdrowie w uzdrowisku. Przez cały pobyt w uzdrowisku były prezydent miał zapełniony czas. Brał udział w rozmaitych zabiegach, był w grocie solnej, brał kąpiel kwasowęglową, spacerował, zażywał świeżego  powietrza przy tężniach, ale też spotykał się z ludźmi, znalazł też czas na wędkowanie. Sam zresztą pochwalił się rybą, jaką udało mu się złapać Wałęsa pokazał swój okaz. Ludzie w szoku: "Ale OLBRZYM!" [ZOBACZ]

Cały pobyt w uzdrowisku w Inowrocławiu były prezydent relacjonował w mediach społecznościowych. Jednak jednym z ostatnich zdjęć... wystraszył swoich wiernych fanów, którzy pilnie śledzą profil Wałęsy na Facebooku. Wszystko  przez niefortunny opis: Ostatni obiad - napisał Wałęsa i wzbudził olbrzymią dyskusję! Fani zaniepokoili się tymi słowami: - Proszę koniecznie dodać, że ostatni obiad w UZDROWISKU Solanki. Bo tak ... coś dziwnie zabrzmiało; Niech Pan nie straszy. Jaki tam ostatni; Panie Prezydencie lepszy by był tytuł. Pożegnalny obiad w Sanatorium; Dlaczego ostatni? To już koniec?; Faktycznie - zabrzmiało masakrycznie!  - komentowali fani Wałęsy.

ZOBACZ: DZIWNE zachowanie Agaty Dudy. O tej sytuacji nikt NIGDY nie mówił! Teraz wyszło to na jaw

Lech Wałęsa - najlepsze momenty Expressu Biedrzyckiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze