Wałęsa pokazał swój okaz. Ludzie w szoku: "Ale OLBRZYM!" [ZOBACZ]

2020-08-12 12:21 Jot
Lech Wałęsa
Autor: Marcin Gadomski Lech Wałęsa

Lech Wałęsa w tym tygodniu udał się do uzdrowiska w Inowrocławiu. Tam korzysta z dobrodziejstw uzdrowiska i podaje się leczniczym zabiegom. Były prezydent ma też czas na chwilę relaksu i poświęcenie się swoim pasjom, a jedną z nich jest łowienie ryb. Wałęsa pokazał wszystkim, jaki okaz wyłowił w jeziorze Gopło. Internauci są pod wrażeniem!

Były prezydent wybrał się do uzdrowiska, by podreperować zdrowie. Lech Wałęsa postawił na uzdrowisko w Inowrocławiu, tam korzysta z serii przeróżnych zabiegów, która mają go wzmocnić. Polityk ma za sobą takie zabiegi jak: krioterapię, czyli leczenie poprzez wykorzystanie reakcji obronnych organizmu na działanie bardzo niskich temperatur., a także chromoterapię (metoda uspokajająca i relaksująca), a także suchą kąpiel kwasowęglowa. Jednak nie spędza czasu tylko w uzdrowisku pod opieką specjalistów, znajduje też chwilę dla siebie i przyjemności. W środę rano Wałęsa wybrał się na ryby! Bo łowienie ryb to jedno z jego ulubionych zajęć. Legendarny lider Solidarności miał kiedyś nawet program w telewizji "Z Wałęsą na rybach". 

CZYTAJ: SENSACYJNY sondaż! Kaczyński złapie się za głowę...

O łowieniu wie wiele, wie też, że w czasie siedzenia z wędką można się wyciszyć i zrelaksować. Na Facebooku Wałęsa pochwalił się złowioną rybką. Okaz był imponujący, na  co uwagę zwrócili fani polityka. -  Ale sztuka.pięknego dnia dla wędkarzy; Ładna sztuka. Gratulacje; Ale olbrzym - komentowali zaskoczeni wyłowioną rybą internauci. Faktycznie, ryba robi wrażenie. Zobaczcie sami!

SPRAWDŹ: OKROPNOŚĆ! 81-letni minister, który nigdy się nie czesał DOPIEKŁ Dudzie. Nazwał prezydenta...

Lech Wałęsa - najlepsze momenty Expressu Biedrzyckiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze