Lech Wałęsa szczerze o żonie i sytuacji w domu. Pomógł mu Janusz Palikot!

2021-09-20 14:26
Lech Wałęsa z żoną Danutą
Autor: Marcin Gadomski/SUPER EXPRESS Lech Wałęsa z żoną Danutą

Lech Wałęsa przeszedł ostatnio ciężkie chwile, gdy wylądował w szpitalu z powodu stopy cukrzycowej. Teraz w rozmowie z „Super Expressem” ujawnia, jak wygląda sytuacja w jego domu. Wygląda na to, że sytuacja finansowa byłego prezydenta się poprawiła. Wiemy, co myśli żona Lecha Wałęsy.

Lech Wałęsa jakiś czas temu skarżył się na problemy finansowe. Jak sam przyznał, choć dostaje 6 tysięcy złotych emerytury, nie starczało mu na życie.  Legenda Solidarności jednak dorabia swoimi wystąpieniami. Dzięki temu udało mu się podratować domowy budżet. - Żona przysięgała mi do grobowej deski, więc mnie zatrzyma, myślę. Jest trochę lepsza sytuacja finansowa u mnie, złapałem kilka wystąpień, jakieś 5-6. Trochę już zarobiłem, podał mi rękę Janusz Palikot. Zacząłem lepiej oddychać finansowo – powiedział Lech Wałęsa w rozmowie „Super Expressem”. Niestety, problemy zdrowotne zmusiły byłego prezydenta do zwolnienia tempa. - Chociaż przez chorobę, przez nogi, nie mogę zarabiać tyle, ile bym chciał... – wyznał nam. Mimo to jego żona, Danuta Wałęsa, nie narzeka. - Żona jest zadowolona – oznajmił.

Zobacz: Lech Wałęsa szczerze o alkoholu. Jego słowa powalają! "Lubię 50-tkę strzelić rano"

Sonda
Lubisz Lecha Wałęsę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE