WIELKIE OCZEKIWANIE u Marty Kaczyńskiej. Radosna NOWINA! To już za kilka miesięcy

2020-08-26 12:28
Marta Kaczyńska
Autor: Łukasz Gągulski/Super Express Marta Kaczyńska

To będzie przełomowy moment w rodzinie Marty Kaczyńskiej. Już w nowym roku wszystko ma się zmienić – na lepsze! Teraz pozostaje tylko czekać w napięciu tych kilka miesięcy a potem przyjdzie czas na ogromną radość. O wszystkim powiedziała publicznie córka Marty Kaczyńskiej – Martynka.

Wygląda na to, że rodzina się niebawem powiększy. Ale powiększy się nietypowo, bo… o nowego konia. Poinformowała o tym właśnie młodsza córka bratanicy prezesa Jarosława Kaczyńskiego. „Planujesz drugiego konia?” - zapytał ją jeden z internautów podczas sesji Q&A na Instagramie. - Tak, ale to pewnie na nowy rok – odpowiedziała dziewczynka. Martynka ma już jednego konia – 16-letniego wałacha o imieniu Kamelot, z którym wygrywała ona niejedne zawody jeździeckie. Nowy pupil z pewnością przyniesie do rodziny wiele radości. Także Marta zapewne nie posiada się z radości, bowiem nie jest tajemnicą, że z całego serca kocha zwierzęta, a szczególnie konie. Ponoć sama kiedyś jeździła konno. Na dodatek jakiś czas temu wyszła za biznesmena Piotra Zielińskiego, który również jest związany z jeździectwem. Miał nawet swoją szkółkę jeździecką i stadninę.

ZOBACZ TEŻ: Kaczyńska uczciła urodziny mamy. Pojawiły się GORZKIE słowa [ZOBACZ]

Super Raport 25 VIII (goście: Dworczyk, Gawkowski)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE