Wnuczka Millera usunęła tatuaże. Sprawdź dlaczego!

2018-06-14 6:00 AKA
Monika Miller
Autor: Instagram Monika Miller jest zgrabną kobietą

Wnuczka była premiera Leszka Millera (72 l.) słynie ze swych licznych tatuaży. Pierwszą ozdobę ciała Monika Miller (23 l.) zrobiła sobie się w wieku zaledwie 15 lat! Ostatnio jednak zdecydowała się na usunięcie dwóch tatuaży! Dlaczego zdecydowała się na ten krok? Czy wpływ miały zaczepki, jakich doświadczyła przez rysunki? Jak zniosła zabieg? Odpowiedź poniżej!

Na ulicy czy w autobusie padały w moim kierunku takie epitety, których nawet nie wypada powtórzyć. Nie wpuszczali mnie też do restauracji, byłam wyrzucana z klubów, bo ktoś stwierdził, że jestem prostytutką. Najczęściej jednak zdarzały mi się problemy w szkole. Przez nauczycieli, ale i rodziców moich znajomych. Nie chcieli, żebym przychodziła do nich do domu, oskarżali mnie, że biorę narkotyki, sprzedaję się czy jestem w gangu. Takie było moje życie, odkąd mam tatuaże.

- żaliła nam się kilka miesięcy temu Monika Miller? Czy to zadecydowało jednak o usunięciu z ciała rysunków? Okazuje się, że nie - nie od dziś wiadomo wszak, że wnuczka byłego premiera nie przejmuje się, co pomyślą o niej inni i czy będą zszokowani jej wyglądem. Powód usunięcia tatuaży, w tym jednego na łydce był bardziej prozaiczny.

- Jest on w takim miejscu, że mi się nie podoba. Wygląda jak naklejka

- tłumaczyła swoim obserwatorom na Instagramie Monika. Jednocześnie pokazała też cały zabieg!

Monika zapewniała zaniepokojonych widzów, że zabieg specjalnym laserem bolał mniej niż robienie tatuażu. Jak usunąć tatuaż? Przeszkodą większą niż strach przed bólem może być cena. Koszt bowiem jest niemały – to nawet 1200 zł za jedną sesję. Zazwyczaj potrzeba ich jednak kilka. Czego się jednak nie robi, by ładnie wyglądać

Najnowsze