Wróżbita sprawdził przyszłość Jarosława Kaczyńskiego. Nie będzie lekko

2021-06-18 6:30
Jarosław Kaczyński
Autor: Marek Zieliński/SUPER EXPRESS Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyński kończy 18 czerwca 72 lata. To nie lada powód do świętowania dla prezesa PiS, a także do okazja to zastanowienia się nie tylko nad przeszłością, ale też nad swoją przyszłością. Postanowiliśmy spytać, co czeka Jarosława Kaczyńskiego w najbliższej przyszłości. Czy w końcu zdecyduje się przejść na polityczną emeryturę? Odpowiedź może zaskakiwać. Jak się okazuje, nie będzie lekko, a przed politykiem stanie wiele wyzwań.

Jarosław Kaczyński od lat jest związany z polityką. Choć skończył już 72 lata, nic nie zapowiada, że niebawem zamierza zejść z polskiej sceny politycznej. Sam zainteresowany w 2014 roku zapowiadał, że nie zamierza przechodzić na emeryturę tak długo, jak to będzie możliwe. - Jestem gotowy służyć Polsce, póki sił starczy. Mam nadzieję, że starczy ich na wybory w 2019, 2023, a może nawet w 2027. Do 2023 roku jestem gotów walczyć. Nad 2027 jeszcze się zastanawiam. Wszystko w rękach Boga – powiedział wówczas na konferencji. Czy faktycznie na razie Jarosław Kaczyński może zapomnieć o odpoczynku na emeryturze? Spytaliśmy o to wróżbitę Kazimierza Olszewskiego! Można się mocno zdziwić wynikiem wróżby.

Nie przegap: Jarosław Gowin ostrzega Kaczyńskiego. Kreśli koszmarny scenariusz. Co z koalicją?! [Tylko u nas]

Jarosław Kaczyński idzie na emeryturę?

Nasz ekspert wyczytał, że nie wszystko w życiu Jarosława Kaczyńskiego będzie szło idealnie. Niestety, pojawią się komplikacje w sferze zdrowotnej. - Gwiazdy mówią, że jego stan zdrowia będzie się pogarszał – wywróżył Kazimierz Olszewski. Mimo to prezes PiS będzie umacniał pozycję PiS-u. - Rok Byka sprzyja wszelkiej stabilizacji, więc będzie się czynnie starał o umocnienie partii którą zarządza – stwierdził wróżbita.

Zobacz: Aniołki Jarosława Kaczyńskiego! Odsłoniły dekolty i nóżki. Mazurek przyćmiła Kruk

To nie koniec dobrych wiadomości dla Jarosława Kaczyńskiego, choć lekko nie będzie. Czeka go wiele pracy, jednak efekty będą zadowalające. - Jednocześnie jego pozycja będzie się utrwalać. W takiej sytuacji nawet nie będzie miał czasu pomyśleć – zdradził nam Kazimierz Olszewski. Wygląda na to, że prezes PiS nadal będzie aktywnym politykiem jeszcze przez długi czas. Jego pupil również ma powody do radości. - Kot będzie miał się świetnie – dodaje wróżbita.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE