WSZYSCY mężowie Marty Kaczyńskiej [ZDJĘCIA]

2020-11-21 11:10 Jot
Marta Kaczyńska
Autor: Artur Hojny/Super Express Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska, czyli córka nieżyjącej już pary prezydenckiej i bratanica prezesa Prawa i Sprawiedliwości, jest prawniczką. Wiadomo też, że ma za sobą dwa małżeństwa zakończone rozwodem, a aktualnie jest w trzecim związku małżeńskim. Co wiemy o jej bogatym życiu uczuciowym? Oto wszyscy mężowie Marty Kaczyńskiej.

Marta Kaczyńska to jedyna córka pary prezydenckiej: Lecha i Marii Kaczyńskich, którzy ogromnie kochali jedynaczkę. Pozwalali jej w okresie nastoletnim nawet na małe szaleństwa, jak sama opisywała w swojej książce, rodzice przymykali oko na jej młodzieńcze wysoki: - Mama właściwie nie miała nic przeciwko temu, żebym chodziła w wojskowych butach. Kazała mi jedynie wyjąć agrafkę z ucha - relacjonowała. Zresztą nie tylko w nastoletnim okresie Kaczyńska stawiała na swoim. Jako bardzo młoda dziewczyna zdecydowała się na pierwszy ślub.

Jej pierwszym mężem był przystojny Piotr

Córka Lecha i Marii Kaczyńskich wzięła z nim ślub, gdy jeszcze studiowała. Wkrótce po ślubie na świat przyszła jej pierwsza córka. To młodzieńcze małżeństwo z Piotrem jednak nie przetrwało i prawniczka rozwiodła się z mężem. Po latach opowiadała o tym w rozmowie z Krystyną Pytlakowską. Na pytanie o ślub i rodzicielstwo w młodym wieku, odpowiedziała:

- Wtedy mi się wydawało, że to ten właściwy moment. Ten etap mojego życia uważam za doświadczenie, które było mi potrzebne do tego, by teraz, mając prawie 30 lat, być w tym miejscu, w jakim się znajduję.

W tej samej rozmowie mówiła o reakcji swojego ojca: - Tata, który nie znał całej prawdy, martwił się o mnie. Uważał, że rodzina ma wielką wartość, którą należy doceniać i nie powinniśmy jej burzyć.

Drugi mąż - Marcin Dubieniecki

Drugim mężem Kaczyńskiej został, podobnie jak ona także prawnik, Marcin Dubieniecki. Kolejny przystojny mężczyzna, który zawrócił jej w głowie. Para pobrała się w 2007 roku. Kaczyńska wspominała, także w rozmowie z Pytlakowską, jak trafiła ją strzała amora:

- Po pewnym czasie, nie planując układania sobie życia na nowo, spotkałam Marcina. Ponownie, bo znaliśmy się z okresu studiów. Niesamowite zakochanie. Nagle wszystko trafiło na właściwe miejsc - relacjonowała.

To właśnie drugi mąż był przy niej, gdy doszło do katastrofy smoleńskiej. Niestety, to małżeństwo nie przetrwało. Rozwód odbył się w 2016 roku.

Trzeci mąż - także Piotr

Kaczyńska bez wątpienia jest silną i piękną kobietą, dlatego nic dziwnego, że kilka lat temu głowę dla niej stracił ujmujący brunet, biznesmen Piotr Zieliński. Połączyła ich m.in. pasja do koni i jeździectwa. Kaczyńska i biznesmen pobrali się pod koniec lipca 2018 roku. Było to w słoneczną sobotę 28 lipca. Niewiele później na świat przyszło dziecko pary, pierwszy synek prawniczki.

SPRAWDŹ >>> Dziwna tradycja ślubna Marty Kaczyńskiej. Znów to zrobiła

Z mężem Piotrem, Kaczyńska brała udział m.in. w odsłonięciu pomnika Lecha Kaczyńskiego w Warszawie. Para żyje miłością i oby tak już zostało! 

Express Biedrzyckiej - Leszek Miller: Jedną nogą jesteśmy już poza Unią
KOMENTARZE