Wyciekło nagranie, jak Kinga Duda świętowała urodziny. Gromkie sto lat, piękny tort

2020-11-16 17:49 ZPL, TWO
Kinga Duda
Autor: prezydent.pl, Fot. Eliza Radzikowska-Białobrzewska Kinga Duda

Były huczne śpierwy, a nawet smakowicie wyglądający tort - tak Kinga Duda, córka prezydenta, świętowała swoje urodziny. Filmik z imprezy właśnie trafił do sieci i lotem błyskawicy rozszedł się po mediach społecznościowych.

W listopadzie córka Andrzeja Dudy kończy 25 lat (dokładnie 21 listopada), ale jak widać, impreza odbyła się nieco wcześniej. Na instagramowym koncie vogule.poland pojawił się filmik, na którym Kinga Duda wraz ze znajomymi hucznie obchodzi swoje święto. Był nawet tort ze świeczkami i gromkie sto lat, ale na nagraniu widzimy również, że zasady bezpieczeństwa epidemicznego nie są przestrzegane. W związku z epidemią koronawirusa organizowanie przyjęć i wesel jest zakazane. - Obowiązuje zakaz organizowania spotkań i imprez niezależnie od ich rodzaju - z wyjątkiem imprez i spotkań organizowanych w domu, w których bierze udział do 20 osób - czytamy na stronie gov.pl.

W rozmowie z Se.pl dziadek córki prezydenta potwierdził, że impreza odbyła się wczoraj, tj. 15 listopada.

- 25 urodziny to ważna data dla młodego człowieka… Ćwierćwiecze, najpiękniejsze urodziny, wczoraj telefonicznie złożyłem jej życzenia - powiedział nam dziadek Kingi, Jan Duda. Se.pl oczywiście dołącza się do tych życzeń! Sto lat!

Dziś Ministerstwo Zdrowia poinformowało o nowych, ponad 20 tysiącach przypadkach nowych zakażeń.

Andrzej Duda na nocnych zakupach. Czego mu zabrakło?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze