Wydało się, co Kasia Tusk myśli o TVN. Odważna deklaracja

2021-07-28 19:22
Kasia Tusk
Autor: akpa Kasia Tusk

Kasia Tusk od lat z powodzeniem prowadzi bloga o tematyce modowej i lifestylowej. Córka byłego premiera chociaż na co dzień unika polityki, od czasu do czasu jednak manifestuje swe poglądy, dotyczące bieżących wydarzeń. Tak było i tym razem. Kasia Tusk na swoim Instagramie pokazała, co myśli o sprawie „lex TVN”. Cóż, trzeba przyznać, że to odważna deklaracja.

Kasia Tusk raczej trzyma się z dala od polityki, ale teraz nie zamierza milczeć. Wcześniej blogerka angażowała się choćby w Strajk Kobiet, teraz postanowiła pokazać, jakie ma zdanie, jeśli chodzi o burzę wokół TVN. Przypomnijmy, że ostatnio opinię publiczną rozgrzewa sprawa „lex TVN”. W tym tygodniu projekt przyjęła sejmowa komisja kultury i środków przekazu, z kolei głosowania w Sejmie odbędą się prawdopodobnie w sierpniu. Kasia Tusk na swoim Instagramie pokazała znaczącą grafikę, która wskazuje nam, co myśli o kwestii TVN. Przedstawia ona logo stacji, jednak w miejscu gdzie jest „v” mamy gest „Victorii”. Grafikę autorstwa Andrzeja Pągowskiego udostępnia na swych profilach wiele znanych osób, m.in. Małgorzata Ohme. - "Kultura i sztuka potrzebują wolności i niezależności. Wtedy powstają najlepsze dzieła. Ograniczenia, zakazy i cenzura niszczą sztukę. Dlatego potrzebujemy wolnych mediów, a nie Matrixa" – pisał sam artysta o swej grafice. Jak fanki Kasi Tusk zareagują na taką manifestację? Cóż, nie jest wykluczone, że córka byłego premiera spotka się z hejtem.

Kasia Tusk Instagram
Autor: MakeLifeEasier/Instagram
dr Małgorzata Bonikowska: dr Małgorzata Bonikowska: Polska staje się problemem na własne życzenie [Super Raport]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE