23-latek ZGINĄŁ na strzelnicy. Tragiczny wypadek w Tarnowskich Górach

2017-07-19 10:55 OG

Do tragicznego wypadku doszło na strzelnicy w Tarnowskich Górach. Jak podaje RMF24, młody mężczyzna zginął w wyniku postrzelenia. Informacja została potwierdzona przez rzecznika miejscowej policji.

Dramatyczny wypadek miał miejsce na strzelnicy w Tarnowskich Górach. 23-letni mężczyzna został postrzelony na terenie obiektu. Jak podaje RMF24, do wypadku doszło 18 lipca przed godziną 18. W wyniku postrzelenia mężczyzna zmarł. Informację o tragedii potwierdził rzecznik miejscowej policji. Policja wraz z prokuratorem wciąż badają przyczyny incydentu. Z ich wstępnych ustaleń wynika, że śmierć 23-latka była nieszczęśliwym wypadkiem.

To nie pierwszy wypadek na strzelnicy, który opisywaliśmy. Niemal równo rok temu, 30 lipca, doszło do podobnej tragedii na strzelnicy w Gorzowie. Wówczas 32-letni mężczyzna sam postrzelił się z własnej broni przebywając w obiekcie. Policja podejrzewała, że mężczyzna popełnił samobójstwo. Sprawę ciężko było wyjaśnić, ponieważ nikt z obecnych w placówce nie widział zajścia.

ZOBACZ: Tragedia w Chorzowie. 32-latek zastrzelił się na strzelnicy

Najnowsze