4-latka wpadła do szamba. Rodzinna TRAGEDIA w Ściechowie (woj. lubuskie)

2016-05-07 23:22
4-latka utopiła się w szambie
Autor: ARCHIWUM

Rodzinny dramat w miejscowości Ściechów. 4-letnia dziewczynka wpadła do przydomowego szamba. Mimo natychmiastowego przetransportowania do szpitala, jej życia nie udało się uratować. Teraz dokładne przyczyny tego wypadku będą badać policjanci z Gorzowa Wielkopolskiego - podaje Gazeta Lubuska.

Do tragedii doszło w miejscowości Ściechów w województwie lubuskim. 4-letnia dziewczynka wpadła do przydomowego szamba. Mimo że dziewczynka natychmiast została przetransportowana do szpitala, jej życia nie udało się uratować - dziecko zmarło przed godziną 16. Teraz dokładne przyczyny tego zdarzaenia będą wyjaśniać policjanci z Gorzowa Wielkopolskiego. - Na miejscu zdarzenia działają technicy. Na tę chwilę trudno mówić o okolicznościach zajścia, ale wszystko wskazuje na to, że był to nieszczęśliwy wypadek - powiedział Grzegorz Jarosiewicz z gorzowskiej policji Gazecie Lubuskiej. Wiadomo, że ciało dziewczynki zostało zabezpieczone do sekcji zwłok.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE