5 tys. zł za zachorowanie dziecka na COVID-19

2020-10-24 0:00
Dziecko u lekarza
Autor: Shutterstock

Od kilku dni sytuacja związana z pandemią koronawirusa staje się coraz bardziej skomplikowana. Szkoły ponadpodstawowe i wyższe już przeszły na nauczanie zdalne, nie wiadomo czy i kiedy podobna decyzja zapadnie w związku z podstawówkami. Nie jest tajemnicą, że może się to zdarzyć w każdej chwili. Bo na COVID-19 choruje coraz więcej, także młodych, osób. Należy bezwzględnie przestrzegać rządowych i lekarskich obostrzeń, ale warto też pomyśleć o ubezpieczeniu dzieci na wypadek zachorowania na koronawirusa. Takie ubezpieczenie oferuje LINK4 Mama.

Wszystko wskazuje na to, że wkrótce nauczanie zdalne obejmie także wyższe klasy szkół podstawowych. Koronawius to nie żarty. Każdy z nas musi zrobić wszystko, by minimalizować możliwość zakażenia siebie i innych. Także dzieci i młodzieży, przedszkolaków i uczniów. Jednak z związku z tym, ze nikt z nas nie jest w stanie zapanować nad wszystkim,  COVID-19 znalazł się na liście chorób, za które świadczenie wypłaci LINK4 Mama. Koronawirus dołączył tym samym do wstrząśnienia mózgu, sepsy i pneumokoków. Za zachorowania na te choroby wypłacane są jednorazowe świadczenia, w przypadku koronawirusa  jest to 5 tysięcy złotych.  A jeśli – w wyniku zakażenia COVID-19 – dziecko znajdzie się w szpitalu LINK4 dodatkowo wypłaci – wynikające z NNW - świadczenie za każdy dzień jego hospitalizacji. To 100 złotych za każdy dzień pobytu dziecka w szpitalu.

Czy NNW twoje dziecka działa też poza szkołą?

Szkolne NNW w ramach pakietu LINK4 Mama wychodzi daleko poza wypłatę odszkodowań za wspomnienie wyżej choroby. To przede wszystkim codzienna, szeroka i całodobowa ochrona dziecka w zwyczajnych sytuacjach.  Na podwórku, na basenie, na (amatorskich) zajęciach sportowych czy tanecznych, na letnich wyjazdach, ale także w domu – podczas tak zwanego nic nie robienia i – co bardzo istotne – w szkole. To rozwiązanie, któremu powinni przejrzeć się zwłaszcza rodzicie przedszkolaków i uczniów. Rozwiązanie trzeba rozważyć zwłaszcza teraz, gdy nie wiadomo czy i kiedy znów trzeba będzie przejść na nauczanie zdalne. A NNW kupione w szkole nie chroni dzieci w domu.

 Polisa LINK4 Mama będzie działa zawsze i wszędzie. Także w ferie i podczas wakacji oraz lekcji zdalnych, na których powrót w związku z epidemią musimy być przygotowani w każdej chwili. Druga, niezwykle istotna w przypadku pojawienia się szkody, rzecz to sumy ubezpieczeń przekładające się na wysokość wypłacanych świadczeń. W LINK4 Mama są do wyboru 4 sumy ubezpieczenia. 15, 25, 50 i 100 tysięcy złotych, składa za cały rok ochrony to - w zależności od wybranej sumy ubezpieczenia – 42, 62, 124 i 220 złotych. Dla rodzin posiadających Karty Dużej Rodziny ubezpieczyciel przygotował 10% zniżki.

Ubezpieczyciel zapewni twojemu dziecku korepetycje

W LINK4 Mama można ubezpieczone mogą być dzieci do 18 roku życia, a na całą ofertę składają szereg różnego rodzaju produktów. Można je dobrać w zależności od potrzeb i możliwości. Od pomocy lekarskiej przez konsultacje z dietetykiem, prawnikiem czy psychologiem, po opłacanie korepetycji dla dziecka, które w związku z chorobą nie będzie mogło chodzić do szkoły. Jest też możliwość zapewnienia łóżka szpitalnego lub hotelu dla rodzica, który chce być blisko swojej pociechy, gdy ta znajdzie się w szpitalu, ale również opcja wykupienia i dostarczenia leków lub sprzęt rehabilitacyjnego dla dziecka, wraz z pokryciem rachunku do kwoty określonej w, dotyczących wszystkich elementów pakietu LINK4 Mama, ogólnych warunkach ubezpieczenia dostępnych wraz z informacjami o całej ofercie na stronie www.link4mama.pl i pod numerem 604 14 14 14. 

Wszystkie produkty LINK4 można kupić bez wychodzenia z domu, także u współpracujących z firmą i pracujących zdalnie agentów.

Tekst przygotowany we współpracy z LINK4 Mama

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE