56-latek ZABIŁ pieszego na pasach. Tragedia w Starym Zamościu

2015-11-23 10:26 katk
Policja
Autor: East News

Do śmiertelnego wypadku doszło w gminie Stary Zamość (województwo lubelskie). Na drodze krajowej nr 17 56-letni kierowca volkswagena potrącił pieszego. Policja bada okoliczności wypadku. Na miejscu wypadku przez kilka godzin trwały prace prokuratury i policji, przez co pojawiły się utrudnienia w ruchu.

W niedzielę, 22 listopada około godziny 17.00 na drodze krajowej nr  17 doszło do tragicznego wypadku. Na terenie gminy Stary Zamość 56-letni kierowca samochodu osobowego marki volkswagen potrącił pieszego. Poszkodowany w wyniku poniesionych obrażeń zmarł. Nie jest znana przyczyna wypadku. Sprawą zajęła się policja i bada okoliczności zdarzenia. Prokurator i funkcjonariusze przez kilka godzin pracowali na miejscu zdarzenia i zbierali dowody. W związku z tym pojawiły się utrudnienia w ruchu na tym odcinku drogi.

W ostatnim czasie coraz częściej dochodzi do wypadków z udziałem pieszych. Ich przyczynami są niekorzystne warunki na drodze, ale też nieuwaga zarówno kierowców, jak i wchodzących na jezdnię.

Zobacz: Wypadek w Żywcu. Zderzenie busów. 12 rannych

Najnowsze