Anna Grodzka będzie uczyła Polki seksu!

2013-10-17 5:30

Wygląda na to, że Anna Grodzka (59 l.), posłanka Twojego Ruchu, to kobieta instytucja. - Zaczęliśmy już te szkolenia. Edukujemy kobiety, że mają pełne prawo być podmiotem w relacjach seksualnych z partnerami, a nie tylko przedmiotem - tłumaczy nam Anna Grodzka.

Posłanka w swoim biurze parlamentarnym w Krakowie organizuje specjalne warsztaty. Panie mogą na nich przełamać swoje seksualne tabu. Rozmawiają na tematy, o których pewnie nigdy w życiu z partnerem by nie porozmawiały! Wszystko po to, by osiągnąć jak najbardziej satysfakcjonujące życie seksualne.

Zobacz również: Anna Grodzka znów błysnęła w Sejmie! [ZDJĘCIA]

- Chcemy uświadamiać kobiety, że nie muszą być one obiektem seksualnym w relacjach z partnerami, ale podmiotem! Chcemy edukować panie, że mają one prawo do przyjemności z seksu. Kobiety są przecież tak jak i mężczyźni istotami seksualnymi i dla nich przeżywanie seksu jest też wielką wartością - opowiada nam Anna Grodzka. Czego można się dowiedzieć na warsztatach, o czym porozmawiać i na co zwrócić uwagę?

Przeczytaj także: Poseł Anna Grodzka: ciało to narzędzie. Polityczne!

- Żelaznym punktem naszych dyskusji są rozmowy o nazwach kobiecych genitaliów czy dyskusje o problemach, które podnoszą panie, np. często wypływa temat mówienia "nie" w sypialni. Kobiety potrafią uprawiać seks w różnych pozycjach, ale często mają problem z powiedzeniem "nie" albo "ja chcę czegoś innego". Tłumaczymy im, że muszą być nie tylko przedmiotem, ale i podmiotem w relacjach z partnerami - mówi nam Voca Ilnicka, trenerka i redaktorka portalu Seksualność Kobiet, która w biurze Grodzkiej prowadzi te warsztaty.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany