Kasia Tusk córka premiera uczy naród jak prostować i suszyć włosy FOTO

2011-03-17 11:36

Rzesze młodych kobiet odetchnęły z ulgą. Już niestraszne im kołtuny. Ani wałki, koki i niesforne loki. Oto córka premiera uświadomiła je, jak się powinno czesać oraz suszyć włosy. Specjalną instrukcję zamieściła w Internecie.

"Wychodząc naprzeciw waszym oczekiwaniom postanowiłam napisać, jak układam włosy" - pisze Kasia Tusk na swoim blogu. Widać, że troskę o dobro ogółu odziedziczyła po tacie.

Instrukcje czesania zilustrowała kilkoma fotkami. Do tego dodała spis niezbędnych narzędzi do przeprowadzanej operacji: grzebienie, suszarka i plastikowe wałki.

Patrz też: Rząd Tuska nie zrobi zamachu na Internet. Z ustawy medialnej znikają zapisy o umieszczaniu filmów w sieci

Za pomocą tych przyborów oraz kilku ruchów na oczach internautów Kasia z mokrego kaczątka przeobraża się w światową damę. I jak na taką właśnie przystało, uczy swoich czytelników słownictwa godnego światowców. Dzięki niej możemy się otrzaskać z takimi pojęciami, jak: know-how czy outfit. Najważniejsze jednak, że polskie kobiety po lekturze bloga Kasi mogą powiedzieć kiepskim fryzurom do widzenia. Lub też, jakby to powiedziała po angielsku Kasia - bye, bye (czytaj: baj baj).

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE