Człowiek magnes Waldemar Boczar: Leci na mnie wszystko

2013-01-24 3:00

Oto człowiek magnes. Jego ciało przyciąga wszystko: łyżeczki, talerze, a nawet telefony komórkowe. Waldemar Boczar (60 l.) ze Szczecina jest dumny, że dysponuje tak niesamowitą energią. I chętnie dzieli się nią z innymi.

O tym, że różni się od zwykłych śmiertelników, pan Waldek przekonał się 9 lat temu. Siedział akurat w fotelu i popijał herbatę. - Nagle z dłoni wypadła mi łyżeczka - wspomina. - Jednak nie spadła na podłogę, tylko zatrzymała się na mojej klatce piersiowej.

Mężczyzna spróbował z innymi przedmiotami. I też przylegały szczelnie do jego ciała. Sztućce, telefony, zastawa stołowa. Jak już coś się przyczepiło, nie chciało się odlepić...Po pewnym czasie mężczyzna postanowił swój magnetyzm wykorzystywać dla dobra innych.

- Moja ciotka zaczęła uskarżać się na ból w kostce u nogi - opowiada. - Złapałem w dłoń bolące miejsce i potrzymałem chwilę. Ciotka mile zaskoczona mówiła mi, że czuje rozgrzewające ciepło. A gdy odwiedziła mnie po kilku dniach, stwierdziła, że ból zniknął. Wtedy postanowiłem, że tego daru nie mogę ukrywać - zaznacza. I dodaje, że pomógł już wielu osobom.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE