Daj prądowi odpocząć

i

Autor: Shutterstock

Efektywne korzystanie z energii

Daj prądowi odpocząć

2023-09-22 0:05 Materiał sponsorowany

Wiele osób wciąż nie ma świadomości, że urządzenia elektroniczne pobierają prąd nawet wtedy, gdy aktywnie z nich nie korzystamy. Kiedy śpimy, wychodzimy na spotkanie ze znajomymi czy jesteśmy w pracy. Dlatego warto pamiętać, żeby je odłączać, gdy ich nie używamy. To prosty sposób, aby efektywniej korzystać z energii elektrycznej. Z pomocą przychodzą również cyfrowe narzędzia, jak na przykład Kalkulator Online – Szkoda Prądu.

Kontrolowane zużycie energii

Aby realnie zaoszczędzić energię elektryczną w naszym domu, niezwykle ważne jest jej świadome wykorzystywanie i kontrolowanie jej zużycia. Dzięki temu możemy dać prądowi odpocząć i zaoszczędzić energię. W tym celu E.ON Polska przygotował proste i intuicyjne narzędzie, z którego mogą skorzystać nie tylko klienci firmy.

Kalkulator Online – Szkoda Prądu jest dostępny dla wszystkich na stronie eon.pl/szkodapradu. Pomaga sprawdzić, ile energii elektrycznej możemy zaoszczędzić, jeśli zastosujemy się do spersonalizowanych porad. To praktyczne narzędzie, które ma edukować, ale też być faktycznym wsparciem dla osób, które chcą lepiej kontrolować zużycie prądu w swoim domu.

Daj prądowi odpocząć

i

Autor: Materiały prasowe

Zwizualizuj własne mieszkanie

Dzięki prezentowanej w Kalkulatorze Online wizualizacji możemy odwzorować własne mieszkanie – łazienkę, kuchnię czy też salon. Otrzymujemy przy tym porady dotyczące efektywnego wykorzystania konkretnych urządzeń, które mamy w swoim domu. Na koniec dostajemy procentowe podsumowanie tego, ile energii możemy zaoszczędzić – zarówno w ogólnym rozliczeniu, jak i dla każdego ze sprzętów.

E.ON Polska udostępnia też tematyczne odsłony swojego narzędzia, w których zwraca uwagę na efektywne korzystanie z energii w danym okresie. Ukazała się już odsłona świąteczna oraz letnia, a już wkrótce, w ramach kampanii edukacyjnej Daj prądowi odpocząć, zostanie opublikowana jego odsłona jesienna.

Partnerem materiału jest E.ON Polska

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany