Daniel OLBRYCHSKI zdradza, którą PARTIĘ POLITYCZNĄ popiera

2013-03-11 14:00

Daniel Olbrychski w rozmowie z tygodnikiem WPROST zdradził, której partii udzieli swego poparcia w najbliższych wyborach parlamentarnych. Ostro wypowiedział się również na temat sondaży wg. których PO jedynie o włos wyprzedza PiS. Na kogo odda głos znakomity polski aktor?

Olbrychski powiedział, że choć wiele rzeczy mu się nie podoba w działaniach obecnego rządu, to nadal będzie głosował na Platformę Obywatelską. - Będę, choć już mnie troszkę prawa rączka boli od trzymania za włosy, żeby nie utonęła. Momentami czuję, że już za dużo wody nabrała, za dużo sfuszerowała - twierdzi podając przykłady lotniska w Modlinie i problemy komunikacyjne w stolicy.

Pytany o komentarz do ostatnich sondaży, które dają PO jeden punkt procentowy przewagi nad PiS, stwierdza, że "widocznie społeczeństwo polskie tęskni za bolszewizmem".

- Wtedy, kiedy bracia Kaczyński byli u władzy, to trzeci bliźniak Ludwik Dorn powiedział: "Z tymi, którzy się z nami nie zgadzają, zrobimy tak, że się będą zgadzali". Czyja to myśl? Gorzej niż z Lenina, zapewniam - stwierdził aktor w rozmowie z tygodnikiem.

Czytaj więcej: Daniel Olbrychski ZAROBIŁ MILION ZŁOTYCH na reklamie BIEDRONKI

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają