Przepowiednie Jackowskiego na 2018. Co z Lewym, Dodą, Kaczyńskim, Tuskiem

2017-12-30 6:30 SE
Krzysztof Jackowski
Autor: DOMIN Krzysztof Jackowski

Jasnowidz Jackowski specjalnie dla nas przepowiedział, co czeka najpopularniejszych Polaków w 2018 roku. Kaczyński w cieniu, Doda królową, jeszcze większe sukcesy Lewego i problemy Tuska. Sami sprawdźcie,

Jarosław Kaczyński (68 l.)

Mam odczucie, że Pan Prezes PIS-u będzie powoli zanikał. Będzie nadal w cieniu. Coś takiego się wydarzy, że Pan Kaczyński będzie musiał się wycofać z pierwszej linii rządzenia. Może to będzie polityczny pozór, a może jakaś życiowa konieczność? Nie wiem, ale takie wycofanie czuję.

Andrzej Duda (45 l.)

Prezydent konsekwentnie będzie coraz ostrzejszy w stosunku do rządu. Ostry nie oznacza przeciwny, ale wyraźnie i wielokrotnie zdystansuje się do decyzji rządu. Jest grupa w PIS-ie, która chce dymisji Macierewicza, tę grupę popiera prezydent. Ten odłam będzie się wzmacniał i doprowadzi do poważnych zmian w rządzie.

Donald Tusk (60 l.)

Osłabnie jego pozycja w Unii, zmniejszy się tam poparcie dla niego. Krytyka Polski w Europie odbije się na nim rykoszetem. Odradzam mu powrót na polską scenę polityczną. Mam odczucie, że w przyszłym roku zostaną wysunięte wobec Tuska poważne oskarżenia. To będą tylko słowa, a nie dowody.

Robert Lewandowski (29 l.)

Będzie nadal odnosił sukcesy i pozostawał w dobrej kondycji, to nadal wciąż dla niego najlepszy czas w karierze.

Kamil Stoch (30 l.)

"Bliźniak Małysza" w tym roku da nam dwa duże prezenty, to będzie najlepszy rok w jego karierze.*

Doda (33 l.)

Dla Dody będzie to dobry rok. Afera, która doprowadziła do zatrzymaniem jej przez policję, zakończy się ugodowo. Doda nie dostanie żadnej kary. To absolutnie nie jest koniec Dody, wręcz przeciwnie. Ta sytuacja da jej power, wewnętrzną siłę do tego, by się promować. Ona stara się to zamienić w kabaret i jej to wyjdzie.

Maryla Rodowicz

Pani Maryla w przyszłym roku jak zawsze będzie wciąż młoda i w formie - i tak ma być!

Małgorzata Rozenek (39 l.)

Bardzo pracowity rok przed nią, wiele programów w telewizji i wywiadów.

Zobacz: Jasnowidz Jackowski przepowiada 2018 rok. Te wizje mogą przerazić!


 

Najnowsze