Jasnowidz Jackowski przepowiada 2018 rok. Te wizje mogą przerazić!

2017-12-27 20:37

Ogromny wstrząs giełdowy i wielki skandal finansowy, który wstrząśnie światem! Do tego wielkie zamachy w Europie, które sprawią, że 2017 rok wyda nam się spokojny w porównaniu z tym, co dopiero nadchodzi. To wszystko czeka nas w 2018 roku według Krzysztofa Jackowskiego (53 l.).

Co wydarzy się na świecie w tym nadchodzącym roku? Zadaliśmy to pytanie najsławniejszemu polskiemu jasnowidzowi! A on specjalnie dla "Super Expressu" sięgnął w przyszłość za pomocą proroczych wizji. Zobaczył w nich rok bardzo niespokojny, pełen dramatycznych wydarzeń, również w Europie. Mieszkańcom naszego kontynentu grozi według jasnowidza śmiertelne niebezpieczeństwo!

- Będę konsekwentny: rok temu mówiłem, że 2017 rok to ostatni okres względnego spokoju na naszym kontynencie i 2018 nie będzie już rokiem spokojnym - mówi Jackowski. Co się stanie? Grożą nam bardzo poważne zamachy na wielką skalę - częstsze i lepiej zorganizowane niż te poprzednie. - Francja, Wielka Brytania, Belgia, być może Rzym - mam odczucie, że musimy patrzeć właśnie na te miejsca - wieszczy Jackowski. Ludzie będą mieć pretensje do władz, że nie zapobiegły zamachom, i zorganizują wielkie demonstracje.

Ośmiornica giełdowa

W tych niespokojnych czasach wybuchnie w dodatku wielki skandal związany z giełdami!

- Światowe giełdy zadrżą i będzie to bolesne dla gospodarek na świecie! - mówi Jackowski. - To ośmiornica giełdowa, zostanie ujawniona wielka afera - prorokuje jasnowidz. Owa afera będzie zdaniem Jackowskiego pewną konsekwencją wielkiego kryzysu ekonomicznego z 2008 roku:

- Część walut, które były na świecie ostoją i siłą, raptem zacznie tracić wartość. Czeka nas szok na giełdzie! - podsumowuje Jackowski.

Kryzys w Unii Europejskiej

Wielka afera z ośmiornicą giełdową nie pozostanie bez wpływu na kondycję Unii Europejskiej.

- 2018 rok przyniesie duże poróżnienie w Unii Europejskiej - mówi jasnowidz. - Unia zacznie się wewnętrznie szarpać i będziemy coraz wyraźniej widzieli, że nie jest ona siedliskiem praworządności, spokoju i ładu - dodaje. Nie będzie solidarności państw, lecz każdy kraj, który znaczy coś we Wspólnocie, spróbuje wywalczyć jak najwięcej korzyści dla siebie. Zdaniem Jackowskiego Unia obecnie dogorywa.

Wojna na Bliskim Wschodzie

- Od czasu kryzysu w 2008 roku, który przewidziałem, mówię, że to wszystko skończy się wojną. Inną niż poprzednie dwie. Jej zarzewie znajdzie się na Bliskim Wschodzie - podkreśla Jackowski. W tym regionie sytuacja zaogni się o wiele bardziej, niż nam się to teraz wydaje. - Słowo "wojna" zacznie w jakiś sposób obowiązywać na świecie - mówi jasnowidz.

Trump zyska poparcie

Jak twierdzi jasnowidz, nie musimy się jednak martwić napiętymi stosunkami Stanów Zjednoczonych z Koreą Północną i przerzucaniem się przez te państwa groźbami wojny atomowej. - Jestem spokojny, jeśli chodzi o Koreę Północną, wywoływanie tam wojny będzie na razie nieopłacalne - stwierdza. Prezydent USA nie zaatakuje Kim Dzong Una, zajmie się czymś innym i wydarzenie to pozwoli mu zyskać poparcie w społeczeństwie. - Choć Trump ma u siebie w kraju dużo przeciwników, będzie zdobywał coraz więcej zwolenników, bo wobec pewnych wydarzeń na świecie wykona odważne gesty i ruchy - prorokuje Jackowski.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE