Dramat Chrapka

2009-10-15 7:00

Ciąg dalszy problemów Lecha Poznań. Napastnik "Kolejorza" Krzysztof Chrapek (24 l.) przeszedł wczoraj rekonstrukcję zerwanych więzadeł krzyżowych w kolanie.

Przerwa w grze sprowadzonego z Podbeskidzia napastnika ma potrwać co najmniej pół roku. Chrapek doznał urazu w meczu Młodej Ekstraklasy Lech - Korona Kielce (2:0). W 22. minucie zdobył gola na 1:0, a już 11 minut później został zniesiony z boiska. Dokładne badania wykazały zerwanie więzadeł.

Chrapek to kolejny napastnik, z którego nie będzie mógł skorzystać trener Jacek Zieliński (Hernan Rengifo został karnie zesłany do zespołu juniorów). W tej sytuacji w niedzielnym meczu z Wisłą w ataku zagrają Robert Lewandowski i niedoświadczony Tomasz Mikołajczak.