Oświęcim: Czytelnicy Super Expressu uratowali chłopczyka

2010-07-13 10:26

Igor Bartosz (5 l.) z Oświęcimia walczący ze złośliwym rakiem ucha wewnętrznego dzięki Wam, drodzy Czytelnicy, ma szanse na ratunek. Dzięki Waszej hojności na koncie malca udało się zgromadzić aż 42 tys. złotych! - Brakuje nam słów wdzięczności - nie ukrywa radości Albert Bartosz (40 l.), tata chłopczyka.

Gdy Igorka zaczęła nękać ta podstępna i szybko rozwijająca się choroba, było jasne, że z tym nowotworem trzeba rozprawić się natychmiast. Niestety, w Polsce nie było warunków, by taką operację przeprowadzić, a klinika w Niemczech ciesząca się sukcesami w walce z tą chorobą okazała się zbyt kosztowna dla rodziców malca. Na szczęście Czytelnicy "Super Expressu" mają ogromne serca. Gdy opisaliśmy dramatyczną walkę Bartoszów o uratowanie synka, już po paru tygodniach na specjalnym koncie znalazły się aż 42 tysiące zł!

- Dla nas liczy się każda złotówka, a tu aż tyle dostaliśmy - cieszy się pan Albert. - Serce rośnie, gdy się wie, że nie jesteśmy sami.

Niedługo Igorek pojedzie na konsultacje do niemieckiej kliniki. Wtedy też zapadnie decyzja w sprawie operacji. Prawdopodobnie odbędzie się jeszcze w lecie. Kosztować może nawet 150 tys. euro. Dlatego rodzice wciąż zbierają pieniądze, by uratować swego synka.

Możesz pomóc

Żeby wesprzeć Igorka, wystarczy wpłacić pieniądze na konto: Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą", ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

Nr konta: 41 1240 1037 1111 0010 1321 9362

Koniecznie z dopiskiem: "Darowizna na rzecz Igora Bartosza"

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają