EXPRESSEM. Wiadomości z kraju w skrócie: Rośnie liczba głodnych przedszkolaków, Kurski: PO przegrała przez żuli i pijaków

2014-11-19 3:00

Wiadomości z kraju w skrócie: Rośnie liczba głodnych przedszkolaków, Kurski: PO przegrała przez żuli i pijaków. Zobacz, co wydarzyło się w kraju.

Rośnie liczba głodnych przedszkolaków

Od 2008 roku o blisko 20 procent wzrosła liczba dzieci z najmłodszej grupy wiekowej - do 7. roku życia - które korzystają z rządowego programu dożywiania - podała "Rzeczpospolita".

Jeszcze w 2008 roku korzystało z niego ok. 273 tysięcy dzieci, a w 2013 r. już o 50 tysięcy więcej - niemal 323 tysiące. Oto dane ze sprawozdania Ministerstwo Edukacji Narodowej, w którym urzędnicy tłumaczą, że liczba głodnych dzieci rośnie, ponieważ zwiększa się liczba przedszkolaków. Jest statystyka, czas na działanie!

Kurski: PO przegrała przez żuli i pijaków

Jacek Kurski (48 l.) nie ma wątpliwości, dlaczego Platforma Obywatelska przegrała pierwsze od lat wybory. - Te wszystkie żule i pijaki, które były w Platformie, zostały na wszystkich swoich stanowiskach, natomiast PiS zachował się w tej sprawie perfekcyjnie i myślę, że Polacy to docenili - powiedział Jacek Kurski w "Kropce nad i...". - Jarosław Kaczyński przegrał wybory z Ewą Kopacz - odciął się Michał Kamiński (42 l.), mając pewnie na myśli sumę głosów, jaką zedobyła koalicja PO-PSL. - Proszę zadzwonić po lekarza. Jest zupełnie odwrotnie - skomentował słowa Kamińskiego Kurski.

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE