Fotografowanie smartphonem - Lidia Popiel radzi jak zrobić dobre zdjęcie telefonem

2018-01-02 16:34
Fotografowanie smartphonem - Lidia Popiel radzi jak zrobić dobre zdjęcie telefonem
Autor: Energa

Najlepszy aparat to ten, który akurat mamy przy sobie. Dzisiaj, najczęściej jest to nasz smartphon. Lidia Popiel, fotografka i jurorka konkursu Świeć się z Energą, daje kilka porad jak lepiej wykorzystać swój telefon do robienia zdjęć.

Wybór kadru, odpowiednie doświetlenie zdjęć i stabilna postawa podczas fotografowania - obejrzyj film i dowiedz się na co zwrócić uwagę podczas fotografowania telefonem.

Spacerując, chwytajcie za smartfony i fotografujcie choinki, iluminacje ulic, czy inne ciekawe sytuacje z bliskimi i przyjaciółmi. Dzielcie się swoimi zdjęciami na instagramie i facebooku i koniecznie oznaczajcie #SwiecSie

Świeć się z Energą

Rusza 9. już edycja ogólnopolskiego konkursu „Świeć się z Energą", w którym Polacy wybierają najpiękniejsze miejskie iluminacje towarzyszące Świętom Bożego Narodzenia.

Plebiscyt, którego inicjatorem jest Grupa Energa to nie tylko wspaniała zabawa. To również wielka akcja charytatywna - miasta, które zdobędą największe uznanie w internetowym głosowaniu mogą liczyć na wsparcie sponsora w postaci sprzętu AGD o łącznej wartości 200 000 zł dla najbardziej potrzebujących mieszkańców regionu.

Świeć się z Energą" to nie tylko rywalizacja miast. To również indywidualny konkurs fotograficzny. Wartościowe nagrody trafią do miłośników fotografii, którzy prześlą swoje zdjęcia przedstawiające iluminacje miejskie lub piękno oświetlonego, domowego zacisza.

Biorąc udział w plebiscycie i głosując na Świetlną Stolice Polski pomagasz potrzebującym.

Dowiedz się więcej!

 

materiał powstał w ramach akcji „Świeć się z Energą"

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE