Krzysztof Jackowski

i

Autor: DOMIN

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewiduje 2016 rok. W Europie będą zamachy!

2015-12-31 3:00

Co czeka Polskę i resztę świata w 2016 roku? Co zrobi nowy rząd? A może do Polski dotrze wielka wojna? Jest pewien człowiek, który już teraz zna odpowiedzi na te pytania - wielki jasnowidz Krzysztof Jackowski (52 l.). Tylko "Super Expressowi" ujawnił, co przyniesie nam nadchodzący rok! Oto co usłyszeliśmy od wizjonera:

Barykady w Polsce

Z 2016 rokiem w Polsce kojarzy mi się słowo "barykada". W styczniu lub lutym zbuntują się jacyś pracownicy. W budynku telewizji lub innej instytucji powstanie coś w rodzaju barykady. Protesty z powodu decyzji rządu mogą się rozszerzyć. Nowa władza będzie zagrożona, ale siły opozycji szybko stopnieją. Rząd utrzyma się i będzie postępować radykalnie. Zaskoczy bezprecedensowymi, nagłymi zmianami.

Bunt przeciw Unii

Nowy polski rząd sprawi, że pewne państwa odejdą od głównej linii Unii, choć jej nie opuszczą. Polska, Czechy, Słowacja i Węgry zyskają respekt i znaczenie. Stworzą blok, który będzie mógł się sprzeciwiać unijnym decyzjom.

Zobacz także: Krakowscy pseudokibice zatrzymani za świąteczną awanturę na Krupówkach!

Zamachy w Europie

Gdyby dziś ktoś z naszych znajomych miał lecieć na Bliski Wschód, powiedzielibyśmy mu, by tego nie robił. A w 2016 roku w Europie będą się działy takie rzeczy, że kiedy ktoś zechce tu przylecieć, jego znajomi tak samo mu to odradzą. Dojdzie do zmasowanych ataków terrorystycznych, ich liczba będzie zaskakująco duża w stosunku do lat ubiegłych. UE zamknie granice. To już nie będzie normalna Europa. A to dopiero początek. Świat stoi w obliczu dużego i bliskiego zagrożenia.

Terroryści wśród uchodźców

Wraz z uchodźcami do Europy przenikną terroryści. Politycy zdają sobie z tego sprawę. Sytuacja ta oznacza, że Europa przygotowuje się na jakieś działania, które są już zaplanowane i ma to związek z początkiem wojny. Będą mogły wchodzić w życie absurdalne przepisy mające pozornie na celu poprawienie bezpieczeństwa. Tak naprawdę chodzi o destabilizację.

Zaplanowany konflikt

Zaangażowanie się Rosji w Syrii to zarodek światowego konfliktu. Europę czeka wielki bałagan, ale ten bałagan jest zaplanowany, uczestniczą w tym USA. To, co się dzieje na Bliskim Wschodzie, to realizowany plan, który zaczął się od napaści na Irak.

Bez zamachów w Polsce

W Polsce nic bardzo złego się nie stanie, nie będzie zamachów, choć władze mogą wykorzystywać sytuację zagrożenia terrorem, by robić porządek. Szary Polak będzie się gotował w swoim piekiełku. Ale później przyjdzie czas, że ludzie w Polsce będą się bali oddychać i wtedy trzeba będzie uciekać tam, gdzie leżą Węgry i Bułgaria.

Wielkie śniegi

Na początku roku zima będzie łagodna i szybko nadejdzie wiosna. Pierwsza połowa lata deszczowa, druga sucha. Już w listopadzie kolejna zima powita nas zaskakująco dużą ilością śniegu. Lecz bałagan, jaki czeka Europę, przyćmi kataklizmy pogodowe.

Powrót Durczoka

Kamil Durczok wróci do telewizji, ale będzie to niewielka, prywatna stacja. Tomasz Lis będzie pracował w dwóch gazetach i prowadził nowy program publicystyczny. Odnajdzie się w roli opozycjonisty.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE