Jasnowidz znalazł spódnicę, w którą ubrana była Iwona Wieczorek?

2013-08-26 12:11

To może być trop do rozwikłania zagadki zaginęcia Iwony Wieczorek. Pod stertą gałęzi w parku, obok którego ostatni raz widziano dziewczynę, jasnowidz znalazł kawałek podartej spódnicy. Ubranie w tym samym kolorze miała na sobie Wieczorek w dniu zaginięcia.

Na ostatnich zdjęciach Iwona ubrana była w białą bluzkę w granatowe paski i granatową spódnicę. Fragment spódnicy, który znalazł Krzysztof Jackowski jest w takim samym kolorze.

– Zbutwiałe kawałki materiału leżały w zaroślach w pobliżu ul. Morskiej – opowiada jasnowidz "Faktowi". To zaledwie 500 metrów od miejsca, w którym ostatni raz widziana była dziewczyna.

>>> Przełom w śledztwie! Iwona Wieczorek nie żyje? Tak twierdzi gangster

Zgadzających się szczegółów jest jeszcze więcej. Okazuje się, że na znalezionym skrawku materiału jest metka firmy odzieżowej Reserved. Matka Iwony Wieczorek w rozmowie z „Dziennikiem Bałtyckim” mówiła, że jej córka w dniu zaginięcia miała na sobie spódnicę właśnie tej firmy.

– Przekazałem je policji. Być może są to przypadkowe rzeczy, jednak matka Iwony nie wykluczyła, że taka spódnica mogła należeć do jej córki - mówi jasnowidz gazecie.

To może być prawdziwy przełom w śledztwie, ale teraz policja musi sprawdzić, czy to na pewno ubranie zaginionej.

– Policjanci pojechali na miejsce i zabezpieczyli do dalszych badań rzeczy wskazane przez mężczyznę – tłumaczy "Faktowi" Michał Sienkiewicz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.