Joanna Senyszyn o profesorze Chazanie: "Powinien się powiesić!"

2014-07-28 0:48

Sprawa profesora Chazana, który odmówił pacjentce legalnej aborcji, wciąż budzi wiele emocji. Słowom krytyki pod adresem lekarza nie ma końca. Głos w bulwersującej sprawie zabrała również Joanna Senyszyn. Była eurodeputowana zasugerowała, że dr Bogdan Chazan... powinien się powiesić!

- Chazan zdruzgotany, bo "zabito dziecko". On zabijał kidyś masowo. Powinien się hipokryta powiesić, bo rocznie na świecie wykon. się 52 mln aborcji - brzmią ostre słowa Senyszyn wypowiedziane pod adresem Chazana. Nie, nie - Joanna Senyszyn nie jest kolejną ofiarą afery podsłuchowej. Była europosłanka wyraziła swą opinię oficjalnie, za pośrednictwem Twittera. Użytkownicy iportalu społecznościowego szybko zareagowali na skandaliczne słowa Senyszyn. W swoich komentarzach nie zostawili na niej suchej nitki. - Senyszyn znowu przedawkowała i potrzebuje na odwyk! - napisała oburzona internautka. - Oburzenie prostackim wpisem Senyszyn jest oburzeniam na gówno, że śmierdzi. Tyle. - bezpardonowo dodał inny użytkownik Twittera.

Zobacz: Prof. Bogdan Chazan dostał ofertę pracy!

Profesor Bogdan Chazan odmówił pacjentce wykonania legalnej aborcji nieodwracalnie uszkodzonego płodu. Lekarz zasłaniał się klauzulą sumienia. Sprawa wyszła na jaw, kiedy ciężarna kobieta opowiedziała swoją historię dziennikarzom "Wprost". Dziecko urodziło się bez części mózgu. Przez kilka dni było w stanie agonalnym. Zmarło po niecałych dwóch tygodniach. Prof. Chazan został odwołany z funkcji dyrektora szpitala św. Rodziny w Warszawie.

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE