Kibicuj naszym z LINK4 i wygraj zniżkę na ubezpieczenie zdjęcie do artykułu

i

Autor: Materiały prasowe

Mundial

Kibicuj naszym z LINK4 i wygraj zniżkę na ubezpieczenie

2022-11-25 0:05

Trzymamy kciuki za biało-czerwonych na Mundialu w Katarze, a do kibicowania włącza się LINK4. Dopingując naszych piłkarzy, możesz skorzystać z wyjątkowej 20% zniżki na ubezpieczenia OC i OC/AC. Wystarczy, że podasz hasło, które podczas meczów naszej reprezentacji wszyscy będziemy skandować – „Polska Gola!”.

Ta wyjątkowa oferta wystartowała 22 listopada – w trzecim dniu mistrzostw świata. Wtedy polska reprezentacja rozegrała swój pierwszy mecz – z Meksykiem. 26 listopada nasi kadrowicze zmierzą się z Arabią Saudyjską, a na koniec zmagań w grupie C – 30 listopada – z Argentyną. Do tego dnia potrwa też piłkarska promocja w LINK4 – „Kibicujemy naszym!”.

Emocje są ogromne i wszyscy wierzymy w zwycięstwo Polaków, ale niezależenie od wyniku, możemy także „wygrać” coś dla siebie – kupując ubezpieczenie komunikacyjne w atrakcyjnej cenie.

Najlepszy na rynku pakiet OC z korzyściami

Polisa OC to wymagany prawem obowiązek, który spoczywa na każdym właścicielu samochodu, motocykla czy przyczepy. Chroni nas przed finansowymi konsekwencjami szkód wyrządzanych z naszej winy osobom trzecim. Ale w LINK4 to ubezpieczenie jest wyjątkowe, ponieważ w pakiecie zawiera korzyści z zakresu assistance. 

Codziennie kierowcy przekonują się o zaletach tego produktu, który oferowany jest wraz z Programem Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony. Kiedy np. wpadniesz autem do rowu albo Twój samochód z powodu stłuczki, kolizji ze zwierzęciem, czy inną przeszkodą nie będzie nadawał się do jazdy, firma zorganizuje pomoc. Laweta odwiezie Twój samochód do wskazanego przez ubezpieczonego miejsca do 100 km. Dostaniesz także auto zastępcze do 3 dni, które przysługuje Ci również w przypadku kradzieży.

Pomoc otrzymasz także, kiedy złapiesz kapcia, albo gdy będzie problem z akumulatorem, co teraz, przy chłodniejszej aurze, zdarza się coraz częściej.

Pakiet OC w LINK4 to sprawdzony i doceniany produkt, który zajął pierwsze miejsce w tegorocznym rankingu „Gazety Bankowej”. Łatwo możesz go powiększyć o dodatkowe usługi, które zapewniają jeszcze większą ochronę.

Poszerz swoją ochronę o Assistance i NNW

Auto Assistance to pomoc w sytuacjach awaryjnych i holowanie niemal w całej Europie. Już podstawowa opcja tego ubezpieczenia zapewnia Ci lawetę do 500 km. Dodając do OC ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) chronisz siebie i swoich bliskich przed finansowymi skutkami uszczerbku na zdrowiu, a nawet śmierci poniesionych w wyniku wypadków komunikacyjnych.

Możesz też dokupić Ochronę Zniżki, a także odzyskać część kosztów poniesionych na ubezpieczenie, uruchamiając zupełnie darmową opcję – Kasa Wraca. Otrzymasz wtedy licencję na nawigację NaviExpert i jeżeli będziesz regularnie jeździł z włączoną aplikacją i pozwolisz LINK4 ocenić swój styl jazdy, to możesz liczyć na nagrodę stanowiącą nawet do 30% wartości składki! Warunkiem jest brak szkód oraz jazda z przepisami (szczegóły na stronie LINK4 w zakładce Kasa Wraca).

Nie martw się stłuczką

Mając nowe auto, starasz się je chronić od wszelkich ryzyk i najczęściej decydujesz się wtedy na optymalny pakiet OC+AC. Wtedy nie musisz się martwić o skutki nieszczęśliwych wydarzeń. Jeśli wpadniesz autem w poślizg i rozbijesz zderzak, albo wandal urwie lusterko, koszty naprawy pokryje polisa. 

W przypadku starszych pojazdów, o wartości do 40 tys. zł, tańszym rozwiązaniem może być ubezpieczenie tylko pewnych kategorii zdarzeń, których najbardziej się obawiasz: żywiołów, kradzieży, albo szkody całkowitej. W LINK4 jest to możliwe, kiedy dodasz do swojego pakietu OC wybrany wariant Smart Casco. Ceny tego dodatku zaczynają się już od 59 złotych przy autach poniżej 15 000 złotych.

Jak skorzystać z promocji?

Oferowana przez LINK4 dodatkowa zniżka w ramach akcji „Kibicujemy naszym!” trwa do 30 listopada i dotyczy wszystkich nowych klientów indywidualnych. Jeśli więc zastanawiasz się nad zmianą bądź wyborem ubezpieczyciela, jest to znakomita propozycja. Szeroka paleta świadczeń, najwyższa jakość, a do tego dodatkowy 20% rabat czynią OC oraz pakiet OC/AC w LINK4 ofertą wartą rozważenia.

Wystarczy wejść na stronę www.LINK4.pl albo  zadzwonić na numer 22 444 44 44 i podać kod promocyjny „POLSKAGOLA”, by powołując się na ten sam kod, nabyć ubezpieczenie komunikacyjne w obniżonej cenie.

O szczegóły promocji warto zapytać bezpośrednio konsultantów pracujących na infolinii lub wejść na stronę www.link4.pl, gdzie znajdziesz również szczegółowe warunki ubezpieczenia.

1. https://www.link4.pl/biuro-prasowe/aktualnosci-link4/pakiet-oc-w-link4-najlepszy-w-polsce

Artykuł powstał we współpracy z Grupą PZU.