Krwawy Tulipan polował na całym świecie?

2019-11-14 15:10

Rozkochiwał w sobie kobiety, a na cel brał te, które miały jakiś majątek możliwy do spieniężenia. Potem zabijał swoje ofiary i przejmował ich dobra. Prokuratura postawiła Mariuszowi G. (43 l.) z Kołobrzegu zarzut zabójstwa trzech kobiet, ale nie wyklucza, że ofiar może być więcej, nawet zagranicą. Krwawy Tulipan pracował bowiem w wielu krajach świata, od Singapuru po Brazylię.

Krwawy Tulipan podobał się kobietom. Jego znajomi przyznają, że zawsze była jakaś przy nim. Sprawiał wrażenie idealnego partnera. Szarmancki, elegancki, a do tego wykształcony. Inżynier po Akademii Morskiej w Szczecinie, który biegle mówi po angielsku i pracował niemal na całym świecie. Firmy wysłały go na kontrakty między innymi do Irlandii, Danii, Norwegii, Singapuru, Wenezueli, Konga, Brazylii czy na Kubę.
Czy tam również uwodził i zabijał? Ten wątek będzie sprawdzany w śledztwie. – Prokuratura nie wyklucza, że mogą pojawić się podejrzenia, iż Mariusz G. mógł popełnić czyn przestępczy za granicą – mówi Joanna Biranowska-Sochalska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.
Na razie zakończyły się sekcje zwłok trzech ofiar Krwawego Tulipana, które zginęły w Kołobrzegu. Wiadomo, że Bogusława R. (+54 l.) - została zamordowana w czerwcu 2019 roku i jej ciało znaleziono jako pierwsze - miała rany klatki piersiowej oraz szyi. Jakim narzędziem zostały zadane? Tego prokuratura nie ujawnia, czekając na opinię biegłych.

Zobacz też: TAJEMNICZE MORDERSTWO we Włocławku. Kto i dlaczego zabił 59-latkę?!

Razem z Mariuszem G. została zatrzymana i aresztowana Dorota Ł., z którą mężczyzna miał wziąć ślub. Jego narzeczona jest podejrzana o przywłaszczenie mienia należącego do jednej z ofiar Krwawego Tulipana. – Jestem pewna, że moja siostra o niczym nie wiedziała. Nie miała najmniejszego pojęcia, że ma do czynienia z mordercą. Pewnie też miała być jego kolejną ofiarą – mówi siostra aresztowanej.