gwałt, ofiara gwałtu, zgwałcona, przemoc

i

Autor: EAST NEWS/Value Stock Images

Łódź: Więzili ją i GWAŁCILI przez 10 dni. Kobieta zmarła

2017-08-23 19:13

26-letnia mieszkanka Łodzi przez 10 dni była brutalnie gwałcona i przetrzymywana wbrew woli przez trzech przypadkowo poznanych mężczyzn. Kobiecie udało się uciec. Trafiła do szpitala, gdzie lekarze walczyli o jej życie. Po kilku operacjach i trzech tygodniach spędzonych na szpitalnym oddziale zmarła.

Horror 26-latki rozpoczął się 17 lipca b. r. w Łodzi. Kobieta poznała jednego z trzech oprawców w autobusie. Mężczyzna zaprosił ją na wspólną imprezę. Kiedy dotarli na miejsce uwięziono ją i przez 10 dni brutalnie gwałcono - informował serwis dzienniklodzki.pl.

Kobiecie udało się uciec 27 lipca. Od razu trafiła do szpitala. - Jej obrażenia miały bardzo poważny charakter. Przeszła kilka operacji - powiedział prokurator Jacek Pakuła.

Jak informuje TVN24, ofiara zmarła w miniony weekend. Śledczy chcą teraz ustalić, czy w jakiś sposób do zgonu przyczynili się oprawcy 26-latki. - Czekamy na wyniki sekcji zwłok i opinię biegłych w tym zakresie. Od pozyskanych w ten sposób informacji zależą dalsze kroki procesowe - opowiada Pakuła.

ZOBACZ: Wypadek autobusu z polskimi turystami w Turcji: 1 osoba nie żyje, 11 rannych [ZDJĘCIA]

PRZECZYTAJ: MON kupi NIEMIECKIE autobusy dla POLSKIEGO wojska

POLECAMY: Marta Kaczyńska CHWALI się DŁUGIMI nogami. Internauci zachwyceni: MODELKA! ZOBACZ

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany