Luksusowi kadrowicze

2007-10-10 21:53

Maciej Żurawski (31 l.) i Artur Boruc (26 l.), którzy we Wronkach przygotowują się do ważnego meczu z Kazachstanem, po powrocie do Glasgow będą pławić się w luksusach.

A wszystko dlatego, że wczoraj otworzono nowy ośrodek treningowy "The Bhoyz". Obiekt, który mieści się w Lennoxtown, jest jednym z najnowocześniejszych na świecie.

- Jesteśmy dumni z nowego ośrodka, on jest fantastyczny! - zachwyca się trener Celticu, Gordon Strachan (50 l.).

- Jestem przekonany, że efekty treningu w nowym miejscu już niedługo będzie widać na boisku. Skąd to wiem? Kiedy grałem w Aberdeen, ćwiczyliśmy w zwykłym parku. Potem przeniosłem się do Manchesteru United i od razu stałem się lepszym piłkarzem - wspomina Szkot. Ciekawe, czy Boruc i "Żuraw" również zaczną lepiej grać.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki