Makabryczna zbrodnia we wsi Słonne. Ciało 38-latka znaleziono w rowie

2019-05-01 8:41

We wsi Słonne pod Przemyślem znaleziono ciało 38-letniego mężczyzny. Zwłoki znajdowały się w rowie. Jak wynika z relacji świadków, zostały one tam przewiezione taczką przez parę nastolatków.

Ciało zamordowanego Wojciecha P. znaleziono w poniedziałek rano. Zwłoki 38-latka znajdowały się w rowie przed opuszczonym ośrodkiem wypoczynkowym. Jak wynika z relacji świadków, zostały tam przewiezione taczką. O dokonanie zbrodni podejrzanych jest dwoje nastolatków - 17-letnia Jessica N. i 17-letni Sebastian K. Zostali już oni przesłuchani przez prokuratorów. - Podejrzani usłyszeli zarzut zabójstwa Wojciecha P., 38-letniego mieszkańca Słonnego. Zostali formalnie zatrzymani i dzisiaj doprowadzeni do prokuratury celem ogłoszenia postanowienia o przedstawieniu zarzutu z Art. 148. § 1 KK. Złożą wyjaśnienia i będzie przygotowany wniosek o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania – powiedziała Marta Pętkowska, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Przemyślu w rozmowie z o2.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE