Maks Kraczkowski, poseł PiS POMÓGŁ SAMOTNEJ MATCE z dzieckiem

2011-09-06 22:23

Jak obiecał, tak zrobił! Polityk Prawa i Sprawiedliwości Maks Kraczkowski (32 l.) ufundował stypendium dla Moniki Wysockiej (24 l.), matki samotnie wychowującej rocznego Oliwiera.

Historia tej kobiety wstrząsnęła całą Polską. Pani Monika wywiesiła w centrum Słupska ogłoszenia o dramatycznej treści: "Oddam synka w dobre ręce do adopcji otwartej". - Nie mogę patrzeć, jak mój synek niknie w oczach. Nie mam na nic pieniędzy, nie mam za co mu dać jeść - mówiła blisko cztery miesiące temu. Po tych dramatycznych słowach jako jeden z pierwszych zareagował poseł Kraczkowski. Zadeklarował, że będzie co miesiąc przez pół roku wspomagał panią Monikę kwotą 500 zł.

Dzięki jego pomocy mały Oliwier już otrzymał 3 tysiące złotych. - Nie znaczy to, że dalej nie będę starał się ich wspierać. Jesteśmy cały czas w kontakcie - mówi Maks Kraczkowski.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE