Marsz OBUDŹ SIĘ POLSKO: Organizacja, plan przemarszu i uroczystości 29.09.2012

2012-09-29 10:24

Marsz OBUDŹ SIĘ POLSKO, czyli marsz organizowany przez Prawo i Sprawiedliwość odbędzie się już w najbliższą sobotę, 29 września 2012 roku. W marszu wezmą udział politycy PiS, Solidarnej Polski oraz obrońcy telewizji TRWAM. Zobaczcie, co zaplanowali organizatorzy.

Marsz OBUDŹ SIĘ POLSKO organizowany przez PiS jest wyrazem sprzeciwu społeczeństwa wobec rządu. Protestujący manifestują przeciwko nepotyzmowi, zadłużeniu kraju, umowom śmieciowym, ograniczeniu dostępu do usług medycznych oraz podniesieniu wieku emerytalnego. Wśród protestujących znajdą się także obrońcy TV TRWAM oraz wolności słowa w mediach.

Marsz OBUDŹ SIĘ POLSKO jest zaplanowany na godzinę 11.30 - wtedy na Placu Trzech Krzyży odbędzie się koncert, po nim, o godzinie 13.00 msza święta, a po eucharystii uczestnicy marszu ruszą w drogę.

Pochód ma zakończyć się koło godziny 18.00 na placu Powstańców. Tam działacze stowarzyszenia mają rozbić namioty - przed budynkiem telewizji. Zapowiadają, że w namiotach pozostaną aż do niedzieli.

Szacowana liczba uczestników marszu wynosi 200 tysięcy osób.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE