Marsz w obronie TV TRWAM: Odbędzie się już w sobotę 29 września 2012

2012-09-28 12:20

Marsz OBUDŹ SIĘ POLSKO odbędzie się 29 września 2012 roku (sobota) w Warszawie. Uroczystości rozpocznie koncert, a po nim odbędzie się msza święta. Po przyjęciu eucharystii uczestnicy marszu przejdą ulicami Warszawy manifestując swoje poglądy.

Marsz OBUDŹ SIĘ POLSKO odbędzie się w sobotę 29 września 2012 roku w Warszawie.Organizuje go Prawo i Sprawiedliwość, a uczestnicy maja manifestować przeciwko nepotyzmowi, zadłużeniu kraju, umowom śmieciowym, ograniczeniu dostępu do usług medycznych oraz podniesieniu wieku emerytalnego. Wśród protestujących znajdą się także obrońcy TV TRWAM oraz wolności słowa w mediach.

Marsz OBUDŹ SIĘ POLSKO jest zaplanowany na godzinę 11.30 - wtedy na Placu Trzech Krzyży odbędzie się koncert, po nim, o godzinie 13.00 msza święta, a po eucharystii uczestnicy marszu ruszą w drogę.

Pochód ma zakończyć się koło godziny 18.00 na placu Powstańców. Tam działacze stowarzyszenia mają rozbić namioty - przed budynkiem telewizji. Zapowiadają, że w namiotach pozostaną aż do niedzieli.

Szacowana liczba uczestników marszu wynosi 200 tysięcy osób.

W marszu wezmą udział kibole głoszący hasło: "Żądamy zwolnienia więźniów politycznych Piotra Staruchowicza i Wojciecha Brauna".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE