Tak zachowywała się Katarzyna Waśniewska. Rutkowski UJAWNIA nieznane fakty

2018-01-23 12:47

Tą smutną i przerażającą sprawą żyła cała Polska. 24 stycznia minie sześć lat od tragicznej śmierci małej madzi z Sosnowca, która została zamordowana przez własną matkę, Katarzynę Waśniewską. W rozmowie z Se.pl detektyw Krzysztof Rutkowski mówi o okolicznościach śledztwa w Sosnowcu.

- Działania, które prowadziliśmy w tej sprawie od razu wskazywały, że matka małej Madzi mogła brać udział w tym zabójstwie. Już po pierwszym spotkaniu z rodziną dziecka, po pierwszej weryfikacji miałem wrażenie, że Katarzyna Waśniewska coś przed nami ukrywa. Poinformowałem o tym fakcie policję i przekazałem, że matka dziecka może mieć na ten temat jakąś wiedzę - wspomina po latach Krzysztof Rutkowski. Zdaniem słynnego detektywa, Katarzyna Waśniewska to osoba, która jest całkowicie pozbawiona jakichkolwiek emocji.

- Jest to osoba zakłamana, potrafiła patrzeć w oczy i kłamać. Jest to osoba, która jest bardzo dużą manipulantką, osoba pozbawiona jakichkolwiek emocji matki - ocenia z perspektywy czasu słynny detektyw.

24 stycznia minie sześć lat od tragicznie zmarłej Madzi z Sosnowca. Półroczna dziewczynka została zamordowna przez swoją matkę, Katarzynę Waśniewska. W toku śledztwa ustalono, że matka najpierw próbowała otruć dziecko czadem, a kiedy to się nie udało, udusiła je.

Kobieta najpierw twierdziła, że została napadnięta w parku, a jej córeczka została porwana. Katarzyna Waśniewska. została skazana na 25 lat więzienia w 2013 roku. W 2014 sąd II instancji podtrzymał ten wyrok.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE