NAWAŁNICE nad Polską. Sprawdź, gdzie jest burza!

2017-05-23 17:59

Burze nad Polską. Ostrzegamy przed gwałtownymi burzami, które dziś przejdą nad wieloma regionami Polski. We wschodniej części kraju nawałnicom towarzyszyć będzie grad. Chcesz wiedzieć, gdzie jest burza? Śledź mapę burzową w Polsce na bieżąco!

Pogoda w Polsce zmienia się jak w kalejdoskopie. W ostatnich dniach słupki rtęci poszły w górę. Niestety po południu nad Polską przejdą burze. Zagrzmi na wschodzie Polski, a także w Szczecinie. Burzom towarzyszyć może grad. Jednie mieszkańcy centralnej części kraju mogą być spokojni - do końca dnia będzie słonecznie.

Chcesz być na bieżąco i wiedzieć, gdzie obecnie jest burza? Pod tymi linkami znajdziesz aktualizowane na żywo mapy frontów burzowych, opadów i błyskawic. W każdej chwili możesz sprawdzić, gdzie jest burza i ewentualnie, w którym kierunku się przesuwa.

Gdzie dokładnie uderzają błyskawice zobaczysz w realnym czasie

Mapa z danymi stacji pogodowych i radarem pogodowym

Świetny, czeski radar z przemieszczającymi się frontami burzowymi

Zobacz: Pogoda na weekend 5-7 maja. Kiedy przestanie padać?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE