Od 15 maja można zdjąć maseczki. Piękna Gabrysia ze Szczytna spojrzała w lustro i ... co za pech! Dziewczyny Super Expressu [ZDJĘCIA]

2021-05-15 15:09
Maja (l.23) z Torunia
Autor: GRAFIKA SE Radosław Ślusarczyk Kamil Niziński nie chodzi do łóżka na pierwszej randce? Wyznaję tę samą zasadę co on, żadnego seksu na pierwszej randce!

Polacy mogą zdjąć maseczki! To doskonała wiadomość, ale Gabrysia (22 l.) ze Szczytna spojrzała w lustro i ma mieszane uczucia. Co za pech! Koniecznie sprawdź, co przytrafiło się dziewczynie. Kamil Niziński nie chodzi do łóżka na pierwszej randce? "Wyznaję tę samą zasadę co on, żadnego seksu na pierwszej randce" - przekonuje Maja (23 l.) z Torunia, ale znalazła rozwiązanie. Jesteś ciekaw jakie? Obejrzyj galerię z dziewczynami, które są ozdobą ostatnich stron Super Expressu.

To miał być napad miesiąca! W Łodzi złodziej ukradł 800 tysięcy złotych, ale cieszył się fortuną przez 20 sekund? Znam ten ból, mówi nam Ola (l.28) z Kutna i przypomina sobie pewną szybką "pożyczkę", którą do dziś wypomina jej koleżanka. Zobacz, o co chodzi!

Prezes PKO BP Zbigniew Jagiełło zrezygnował ze stanowiska? Jeżeli wciąż szukają kogoś, kto zajmie ten fotel, to ja jest chętna — zgłasza się Marzena (l.26) z Chojnic. Jej wizja szefowania największemu polskiemu bankowi rzuca na kolana!

Marysię z Kielc zainteresowała wiadomość Liroyu, który będzie handlować ziołem i zapewnia, że niebawem złożyły zamówienie na susz. O jakich ziołach mowa?

Zobacz galerię z gorącymi zdjęcia i ostrymi komentarzami dziewczyn Super Expressu, które zrobią Ci dzień!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze