Palikot przerażony własną zmianą

2010-05-21 13:50 Qba

Zmiana wizerunku Janusza Palikota z PO zaskoczyła wszystkich. Nawet samego posła! Jak twierdzi w wywiadzie dla dziennika "Polska" czuł się "jak po wypadku samochodowym". Jego zdaniem zmianę wizerunku wymusił na nim sam Jarosław Kaczyński.

- Emocjonalnie bardzo dużo. Czułem się tak, jakbym w wypadku samochodowym stracił przytomność, obudził się po miesiącu i dziwił się, że żyję - tłumaczy Palikot. Okazuje się, że zmiana jest jednak pozorna. Polityk nie ma nawet wady wzroku, choć ostatnio pparaduje w modnych okularach. 

Patrz też: Palikot udaje Kaczyńskiego

- Przecież gdybym spotkał się z wami w różowej marynarce, wyglądając tak jak kiedyś, i mówiłbym, że jestem innym człowiekiem, dalibyście mi mniejszą szansę. A tak daję sobie większą szansę. Tak samo robi Jarosław Kaczyński - mówi, tłumacząc jednoczesnie że okulary to "zerówki".

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze