Palikot przerażony własną zmianą

2010-05-21 13:50

Zmiana wizerunku Janusza Palikota z PO zaskoczyła wszystkich. Nawet samego posła! Jak twierdzi w wywiadzie dla dziennika "Polska" czuł się "jak po wypadku samochodowym". Jego zdaniem zmianę wizerunku wymusił na nim sam Jarosław Kaczyński.

- Emocjonalnie bardzo dużo. Czułem się tak, jakbym w wypadku samochodowym stracił przytomność, obudził się po miesiącu i dziwił się, że żyję - tłumaczy Palikot. Okazuje się, że zmiana jest jednak pozorna. Polityk nie ma nawet wady wzroku, choć ostatnio pparaduje w modnych okularach. 

Patrz też: Palikot udaje Kaczyńskiego

- Przecież gdybym spotkał się z wami w różowej marynarce, wyglądając tak jak kiedyś, i mówiłbym, że jestem innym człowiekiem, dalibyście mi mniejszą szansę. A tak daję sobie większą szansę. Tak samo robi Jarosław Kaczyński - mówi, tłumacząc jednoczesnie że okulary to "zerówki".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE