Cmentarz

i

Autor: Materiały prasowe

Pamiętaj o tym przed Wszystkimi Świętymi

2020-10-27 23:43

Nawet krótki wyjazd na cmentarz może skończyć się nieprzyjemnościami, których lista jest długa. Zaczyna się od możliwości drobnej stłuczki na cmentarnym parkingu, może też dojść poważniejszego wypadku lub kradzieży auta. W okolicy 1 listopada nie odpoczywają też włamywacze. Gdy ludzie są na grobach bliskich, oni szukają okazji, by wejść do domu czy mieszkania i wzbogacić się cudzym kosztem. Dlatego bezwzględnie warto ubezpieczyć zarówno samochód, jak i nieruchomość.

Wcale nie musimy wyjeżdżać do innego miasta, by naszym domem lub mieszkaniem zainteresowali się złodzieje, którzy są wyjątkowo czujni i dobrze będą wiedzieć, kiedy oraz czy na długo wychodźmy z domu. Ocenią, czy wyjeżdżamy na drugi koniec miasta czy gdzieś i dalej. I jeśli będą chcieli, to znajdą moment, by włamać się do naszego domu. W LINK4 możesz ubezpieczyć mieszkanie od wszelkiego ryzyka. W tym od kradzieży z włamaniem, ale też od szkód wyrządzonych przez żywioły, (tj. jak silny wiatr czy ulewy) oraz przez sąsiadów.

Zanim wsiądziesz do samochodu

Czas Wszystkich Świętych charakteryzuje się tłokiem w okolicach cmentarzy i na przycmentarnych parkingach. Łatwo o większe i mniejsze stłuczki czy zarysowania. Podstawą jest oczywiście OC, które muszą mieć wszystkie poruszające się po polskich drogach. Jednak warto pomyśleć o czymś więcej i wyposażyć się w AC lub Smart Casco.

AC w to kompleksowa ochrona samochodu. Oznacza to, że LINK4 wypłaci odszkodowanie za różnego rodzaju standardowe oraz nietypowe szkody, poza przypadkami wskazanymi w włączeniach w ogólnych warunkach ubezpieczenia. Standardowe szkody to m. in: kradzież, stłuczka, wandalizm, do nietypowych LINK4 zalicza np. przegryzienie kabli przez zwierzęta czy spadającą na samochód gałąź.  LINK4  oferuje również pakiet  Assistance w trzech wariantach. A w nim  m. in.: holowanie, samochód zastępczy po wypadku lub kradzieży, opłacenie noclegu lub transport kierowcy i pasażerów ,opłacenie parkowania lub złomowania pojazdu. Wszystko w limitach określonych w OWU na stronie www.link4.pl . Smart Casco w LINK4 to dużo tańsza alternatywa dla AC. Będzie chronić twoje auto na wypadek działalności żywiołów, kradzieży, a także na wypadek szkody całkowitej. Ten rodzaj ochrony samochodu można kupić w pięciu przygotowanych przez ubezpieczyciela wariantach. Smart Casco przeznaczone jest dla aut nie droższych niż 40 tysięcy złotych.

Wszystkie produkty LINK4 można kupić przez telefon, dzwoniąc pod numer 22 444 44 44 lub na stronie www.link4.pl , gdzie dostępne są też ogólne warunki ubezpieczenia. Do dyspozycjo są też współpracujący z LINK4 agenci.

Test powstał we współpracy z LINK4

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE