Podaruj dzieciom słońce!

i

Autor: Shutterstock

Onkologia

Podaruj dzieciom słońce!

2023-09-11 0:05 Materiał sponsorowany

Możesz pomóc ciężko chorym na raka dzieciom leczonym w Ponadregionalnym Centrum Onkologii Dziecięcej we Wrocławiu „Przylądek nadziei”. Kupując do końca roku w Carrefour produkty P&G, staniesz się jednym z fundatorów socjalnego pokoju dla mam w tym szpitalu. Dzięki temu ułatwisz mamom opiekę nad chorymi dziećmi, a - jak dowodzą eksperci - obecność mamy ma niebagatelny wpływ na zdrowienie malucha.

Szpital, choć walczy o zdrowie dziecka, jest dla młodego człowieka miejscem nowym i mało przyjaznym. Pachnącym lekami, wiążącym się z przykrym leczeniem i żmudnymi badaniami. Dziecko jest osłabione, zestresowane, samotne. W takiej sytuacji bez mamy ani rusz.

Dla mamy czuwanie przy łóżku dziecka nie jest proste. I nie chodzi tylko o troskę o ciężko chorego malucha i obawę o jego życie. Codzienność mamy mieszkającej w szpitalu, często wiele miesięcy, jest niesłychanie trudna. Dlatego właśnie P&G we współpracy z Fundacją Polsat i Carrefourem postanowił wznowić znaną wszystkim od 20 lat akcję „Podaruj Dzieciom Słońce” i pomóc mamom chorych na raka dzieci.

Podaruj dzieciom słońce!

i

Autor: Materiały prasowe

Ty też możesz pomóc!

Każdy z nas może się włączyć w tę akcję. Wystarczy do końca roku w sklepach Carrefour kupić choć jeden produkt następujących marek:

  • dla dzieci: Pampers,
  • do pielęgnacji tkanin: Ariel, Vizir, Lenor,
  • dla kobiet: Always, Discreet, Naturella, Tampax, Secret,
  • dla mężczyzn: Braun, Gilette i Old Spice,
  • do pielęgnacji włosów: Pantene, Head&Shoulders, Herbal Essences, Aussie,
  • do higieny jamy ustnej: Blend- -a-Med, Oral B, Blend-a-Dent,
  • dla domu: Fairy, Ambi Pur, Swiffer.

W zamian firma P&G przekaże część zysku z ich sprzedaży na rzecz Fundacji Polsat. Ze środków zebranych w ramach akcji „Podaruj Dzieciom Słońce” wyremontowane zostaną specjalne pokoje socjalne w „Przylądku Nadziei”, w których mamy będą mogły odpocząć, podgrzać jedzenie i nabrać sił do dalszego wspierania swoich chorych dzieci.

P&G przekazało już 66 mln zł

W „Przylądku Nadziei” lekarze oraz pielęgniarki każdego roku walczą o życie 2 tys. dzieci przyjeżdżających do Wrocławia na leczenie z całego kraju. To też największy w Polsce dziecięcy ośrodek przeszczepowy.

P&G z Fundacją Polsat akcję „Podaruj Dzieciom Słońce” po raz pierwszy zorganizowało ponad 20 lat temu. Wspólnie wspierają leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji oraz rozwiązują problemy placówek pediatrycznych. W tym roku do akcji dołączył Carrefour. W latach 2015-2019 dzięki współdziałaniu należącej do P&G marki Pampers i Fundacji Polsat aż w 6 szpitalach udało się stworzyć domowe warunki dla mam, towarzyszących chorym dzieciom podczas leczenia. W ramach „Podaruj Dzieciom Słońce” P&G przekazało już Fundacji Polsat prawie 66 mln zł! Pieniądze przeznaczono na zakup najnowocześniejszego sprzętu medycznego.

Partnerem materiału jest PROCTER & GAMBLE