Polacy CHCĄ BYĆ rumpologami: Cała Polska WRÓŻY Z POŚLADKÓW - ZDJĘCIA

2012-01-22 13:09

Wielkie poruszenie w narodzie! Po naszej wczorajszej publikacji o pośladkowych wróżbach każdy Polak chce zostać rumpologiem, czyli zdobyć umiejętność odczytywania przyszłości z pup.

Od Bałtyku aż po Tatry Polacy z zaciekawieniem oglądają pupy i zadają sobie pytania o przyszłość. Po naszym tekście "Wróżę z pośladków", w którym wróżbita Kazimierz Olszewski (53 l.) dał pokaz rumpologicznych umiejętności, wróżebny szał opanował cały kraj. Panie z kształtu swej pupy dowiadują się, czy są dobrymi kochankami, panowie zerkają na partnerki, gdy te choć na sekundę się odwrócą, szukając odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Ania Łapińska (23 l.) z Łap na Podlasiu po przeczytaniu naszego artykułu popędziła do najbliższego lustra, w biegu zrzucając z siebie ciuszki.

- Byłam tak ciekawa, że nie mogłam oprzeć się tej pokusie i od razu zaczęłam wróżyć - wyznaje Ania. I po chwili dzięki rumpologii wszystko stało się jasne.

Dziewczyna to typowa przedstawicielka typu okrągłego. Jest więc otwarta, szczera i naturalna, a nawet ma szansę zostać gwiazdą!

Także seksowna tancerka Joasia (20 l.) z kabaretu Evan w Gdańsku godzinami pląsała przed lustrem w stringach. Jest typem okrągło-gruszkowatym, co czyni ją dziewczyną z dużym temperamentem, lecz przy tym romantyczną i wierną.

- Patrząc na mój tyłeczek, wywróżyłam, że niebawem poznam swojego księcia z bajki, który zabierze mnie w długą egzotyczną podróż - zdradza nam Asia.