RUMPOLOG ostrzega: Zbliża się KONIEC ŚWIATA! Kazimierz Olszewski WYCZYTAŁ Apokalipsę z damskich POŚLADKÓW

2012-03-02 18:30

Lata dociekliwych badań. Setki dokładnie oglądanych pośladków. Naukowa analiza kobiecych wypukłości i pojawiających się w nich zagłębień. I jeden wniosek. - Nadchodzi koniec świata - dowodzi znany polski rumpolog Kazimierz Olszewski (53 l.). Badacz wyczytał to w... dołeczkach na damskich pupach. Czy takie badania zasługują na poważne traktowanie?

Rumpologia, czyli wróżenie z pośladków, to stosunkowo nowa dziedzina wiedzy. I trudno ją raczej zaliczyć do nauk ścisłych. Ale w takich sprawach jak upadek ziemskiej cywilizacji lepiej jej nie lekceważyć.

Wnioski, do których doszedł Kazimierz Olszewski, są przerażające... - Czy dzięki rumpologii możemy potwierdzić zapowiadany przez wizjonerów przełom u schyłku 2012 roku? Tak! - mówi Kazimierz Olszewski.
- Wystarczy obejrzeć kilkadziesiąt obrazów prezentujących kobiecą sylwetkę na przestrzeni kilku stuleci. W czasach trudnych i kryzysowych, jak obecne, kobiece figury mają tendencję do krągłości, a więc charakteryzują się szeroką i wypukłą pupą - tłumaczy.

I dodaje, że niepokojące jest też stosowanie gorsetów, które powodują u kobiet powiększanie pośladków, a zyskują one teraz coraz większą popularność.

- Fałszowanie rzeczywistości zawsze ma wpływ na dzieje świata, trudno ocenić jak duży - ostrzega rumpolog. Najbardziej niepokojący znak objawił się jednak dopiero w naszych czasach. - Dołeczki na bokach pośladków są coraz częściej spotykanym i wyraźnie widocznym znakiem czasu przemian - ujawnia badacz.

Jak będzie wyglądał koniec świata? Zdaniem rumpologa możemy spodziewać się wielkiego globalnego konfliktu. Miejmy nadzieję, że ekspert może się jednak mylić...

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany