Warszawa. Złapali nożownika z Bukowiny Tatrzańskiej, usłyszał zarzuty. Podejrzany to Gruzin Beka B.!

2015-01-05 15:37

Nożownik z Bukowiny Tatrzańskiej został zatrzymany w Warszawie. Usłyszał dwa zarzuty. Pierwszy dotyczy zabójstwa, a drugi ciężkiego uszkodzenia ciała - informuje rmf24.pl.

Zabójca z Bukowiny Tatrzańskiej został zatrzymany w Warszawie. To 26-letni Gruzin pracujący w Polsce - podaje rmf24.pl. Na noc sylwestrową przywieziono go do Zakopanego.

Prokuratura z Zakopanego postawiła Gruzinowi dwa zarzuty: zabójstwa i ciężkiego uszkodzenia ciała. Prokuratura jeszcze dziś złoży do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie nożownika.

Zobacz: Przepowiednie na 2015 rok. To będzie rok afer, chaosu, katastrof naturalnych i terroru

Według relacji funkcjonariuszy, w lokalu w Bukowinie Tatrzańskiej, w noc sylwestrową wszczęto awanturę, która przeniosła się na ulicę. - Napastnik zadawał ciosy nożem dwóm osobom - relacjonuje asp. sztab. Roman Wieczorek z KPP w Zakopanem. Ranni mężczyźni trafili do szpitala. Mimo natychmiastowej pomocy lekarzy, jednego z nich nie udało się uratować. Stan drugiego jest stabilny. Napastnik zaraz po bójce wsiadł do auta i uciekł.

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany