Zaginiona 15-latka Sandra Polewska

i

Autor: Facebook Umówiła się na randkę przez internet i zaginęła

Sandra umówiła się przez internet z nieznajomym. Trwają poszukiwania 15-latki

2018-11-20 9:35

Trwają poszukiwania zaginionej Sandry Polewskiej. 15-latka, pochodząca z miejscowości Głowy koło Budzewa (wielkopolskie) 12 listopada opuściła swój dom rodzinny i od tamtej pory nie ma z nią żadnego kontaktu. Niepokoić może fakt, że według ustaleń rodziny nastolatki, pojechała ona na spotkanie z poznanym przez internet mężczyzną.

Sandra wspominała swej rodzinie, że przez internet poznała ok. 20-letniego mężczyznę. Człowiek ten prawdopodobnie zapraszał 15-latkę do Bydgoszczy na spotkanie. W dniu zaginięcia dziewczyna pokłóciła się z matką. Sandra chciała, by poznany przez internet mężczyzna mógł u niej pomieszkać. Matka na to nie wyraziła zgody, wybuchła kłótnia, po której Sandra - nie mówiąc dokąd się udaje - po prostu wyszła z domu. Jej telefon jest wyłączony.

Rodzina przypuszcza, że dziewczyna mogła pojechać do Bydgoszczy na randkę z mężczyzną poznanym w internecie. Według ich ustaleń może się on posługiwać fałszywym dowodem osobistym przez co są pełni obaw co do bezpieczeństwa zaginionej. W rozmowie z "Gazetą Pomorską" brat Sandry przyznawał: - Zawiadomienie o zaginięciu zostało zgłoszone do policji w Turku. Z tego co wiemy, sprawa miała zostać też przekazana do policji w Bydgoszczy. Czy bydgoskim policjantom udało się już coś ustalić, nie mam takiej wiedzy.

Zaginiona Sandra Polewska ma ok. 165 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy blond. Jeśli ktokolwiek widział 15-latkę, proszony jest o pilny kontakt z najbliższą jednostką policji bądź informacje na numer alarmowy 112.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE