Shell – nie tylko paliwo, ale też wyśmienita kawa. Weź udział w loterii i wygraj elektryka

2022-04-22 0:05
stacja
Autor: Materiały prasowe

Na stacjach Shell nie tylko kupisz paliwo i wszystkie niezbędne produkty dla swojego samochodu, ale też będziesz mógł wstąpić do Shell Café na aromatyczną, wysokiej jakości kawę. Dzięki nowemu konceptowi gastronomiczno kawiarnianemu Shell Café, ulubioną małą czarną możesz rozkoszować się w komfortowym, zacisznym i przytulnym miejscu. Ale to nie wszystko!

W dobie transformacji energetycznej Shell prowadzi także działania na rzecz poprawy jakości środowiska. Jednym z jego celów jest popularyzacja elektromobilności w Polsce i Europie. Jeśli chcesz chronić środowisko i przeciwdziałać zmianom klimatu, wystarczą proste czynności. Podejmiesz wyzwanie?

1. Postaw na ekologiczne opakowania

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak nasze codzienne wybory wpływają na środowisko wokół nas. Z pozoru nieistotna decyzja – plastik czy papier – może w przyszłości przesądzić o losach naszej planety. Na stacjach Shell taki dylemat nie istnieje. Przy okazji tankowania, kupisz ulubioną kawę w ekologicznym opakowaniu - w papierowym kubku FSC. Weź swój napój kawowy i rozgość się w komfortowej strefie kawiarnianej Shell Café. Otrzymałeś od sprzedawcy zdrapkę? Sprawdź, co się pod nią kryje!

2. Wybieraj certyfikowaną kawę

W Shell Café bariści serwują gościom dwie autorskie mieszanki kawy : Espresso i Lungo. Ich ziarna są opatrzone certyfikatem Rainforest Alliance Certified™, który potwierdza, że kawa powstaje z surowców pozyskiwanych w sposób nieszkodliwy dla lokalnego ekosystemu i jest pakowana w sposób przyjazny środowisku. Pamiętajmy, że nasze codzienne decyzje zakupowe mają wpływ na środowisko, dlatego poszukujmy certyfikowanych produktów.

Shell - nie tylko paliwo logo Cafe
Autor: Materiały prasowe

3. Zamień tradycyjne auto na elektryczne

Biorąc udział w loterii Shell „Lucky Cup”, możesz stać się szczęśliwym posiadaczem nowoczesnego samochodu elektrycznego - MINI Cooper SE! Jeśli cenisz komfortową i cichą jazdę, wydajność, mniejszą awaryjność pojazdu i zależy ci na ochronie środowiska – to auto jest wręcz stworzone dla ciebie! Swoje auto elektryczne naładujesz na stacjach Shell, które stale rozwijają sieć ładowania. Już dziś w 6 lokalizacjach przy autostradzie A1 i A2 jest 12 szybkich ładowarek o mocy do 350 kW do aut elektrycznych. Śpiesz się, loteria trwa do 29 maja br. Być może to właśnie twój kubek będzie tym szczęśliwym?

Mała czarna, duża wygrana

Otrzymana zdrapka daje ci dwie możliwości. Jedną z nich jest odbiór nagrody instant (kilogramowe opakowanie ziaren kawy Shell Café, kubek termiczny, możliwość skorzystania z myjni, dowolna kawa 200 ml i punkty Shell ClubSmart - od 100 do 5000 punktów) lub możliwość wzięcia udziału w loterii „Lucky Cup”. Tu gra toczy się o profesjonalny zestaw baristy, ekspres do kawy i talon na wakacje o wartości 5000 zł. Zwycięzca głównej nagrody stanie się posiadaczem nowoczesnego samochodu elektrycznego MINI Cooper SE.

Od ziarenka do aromatycznej kawy
Autor: Materiały Promocyjne