Skórzany penis znaleziony w Gdańsku to hit! Erotyczne zabawy w XVIII wieku

i

Autor: Pomorski Konserwator Zabytków w Gdańsku

Skórzany penis z XVIII wieku w Gdańsku! Erotyczne zabawki sprzed wieków

2015-04-15 13:52

Myślisz, że erotyczne zabawki to wynalazek dwudziestego wieku? Jesteś w błędzie. Okazuje się, że seksgadżety były już popularne w osiemnastym wieku, a nawet wcześniej. W Gdańsku kilka dni temu znaleziono skórzanego fallusa, która wygląda na erotyczną zabawkę.

Duży, dość gruby, wykonany ze zwierzęcej skóry. Co to jest? To fallus, który został wykonany w osiemnastym wieku i najprawdopodobniej jest to erotyczny gadżet pochodzący właśnie z epoki nowożytności. Fallus został znaleziony w Gdańsku. - Prawdopodobnie znalazł się w tej latrynie, bo wypadł osobie, która go używała. Datujemy to znalezisko na drugą połowę XVIII wieku - mówi Marcin Tymiński, rzecznik Wojewódzkiego i Pomorskiego Konserwatora Zabytków w Gdańsku w rozmowie z Naszemiasto.pl. To nie wszystkie znaleziska, którymi może się pochwalić konserwator: - Dotarliśmy jeszcze do drewnianych szpad czy grotów, bo w miejscu dzisiejszego wykopu niegdyś prawdopodobnie znajdowała się szkoła fechtunku - tłumaczył Tymiński.

TUTAJ przeczytacie więcej o erotycznych zabawkach sprzed wieków: Historia wibratora. Kleopatra wkładała do swojego... pszczoły, żeby wibrował!

Zobacz też: Orgazm trwający 15 minut? To możliwe! Rozkosz przedłuży lubrykant z... MARIHUANĄ

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają