Skórzany penis z XVIII wieku w Gdańsku! Erotyczne zabawki sprzed wieków

2015-04-15 13:52 AKu
Skórzany penis znaleziony w Gdańsku to hit! Erotyczne zabawy w XVIII wieku
Autor: Pomorski Konserwator Zabytków w Gdańsku

Myślisz, że erotyczne zabawki to wynalazek dwudziestego wieku? Jesteś w błędzie. Okazuje się, że seksgadżety były już popularne w osiemnastym wieku, a nawet wcześniej. W Gdańsku kilka dni temu znaleziono skórzanego fallusa, która wygląda na erotyczną zabawkę.

Duży, dość gruby, wykonany ze zwierzęcej skóry. Co to jest? To fallus, który został wykonany w osiemnastym wieku i najprawdopodobniej jest to erotyczny gadżet pochodzący właśnie z epoki nowożytności. Fallus został znaleziony w Gdańsku. - Prawdopodobnie znalazł się w tej latrynie, bo wypadł osobie, która go używała. Datujemy to znalezisko na drugą połowę XVIII wieku - mówi Marcin Tymiński, rzecznik Wojewódzkiego i Pomorskiego Konserwatora Zabytków w Gdańsku w rozmowie z Naszemiasto.pl. To nie wszystkie znaleziska, którymi może się pochwalić konserwator: - Dotarliśmy jeszcze do drewnianych szpad czy grotów, bo w miejscu dzisiejszego wykopu niegdyś prawdopodobnie znajdowała się szkoła fechtunku - tłumaczył Tymiński.

TUTAJ przeczytacie więcej o erotycznych zabawkach sprzed wieków: Historia wibratora. Kleopatra wkładała do swojego... pszczoły, żeby wibrował!

Zobacz też: Orgazm trwający 15 minut? To możliwe! Rozkosz przedłuży lubrykant z... MARIHUANĄ